Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? do czego ten świat zmierza
Zapraszam proszę się ruchac z kim popadnie, niech dzieci się uczą
Jak w ogóle można coś takiego wymyślić jak to napisała stara baba pod swoim nazwiskiem a głupie baby się pewnie zachwycają i jej dziękują w dm xd
Myślałam ze im starszy człowiek tym mądrzejszy ale nie
Tak mnie to #!$%@? ze musiałam komuś o tym powiedzieć
#seks #grazynacore #zwiazki #logikarozowychpaskow
Pobierz
źródło: comment_16621428370LQQX3FVEg6HTW49JXbj0D.jpg
  • 102
@BrakWolnegoLoginu: bo co jest złego w tym, że ktoś się pekluje z więcej niż jedną osobą szczególnie, że oboje się na to zgodzili? XD tyle się mówi o tym, że żyjemy w XXI wieku, że jest taki postęp cywilizacyjny to co w tym dziwnego? Niech ludzie sobie żyją zgodnie z swoim widzimisię. To ich życie i mają prawo z niego korzystać i przeżyć je w taki sposób w jaki chcą.
@gorylwemgle
@Kluskislaskie
@Krokiruks
@sowiq
@niochland problem jest w tym, że większość takich związków kończy podobnie - jedna strona znajduje kogoś "lepszego", jest zauroczona i rozwód. Mówienie, że otwarcie związku cokolwiek może uratować, to tak jakby powiedzieć, że mefedron czy koks pomaga wyjść z alkoholizmu. Przez takich nieodpowiedzialnych pseudo specjalistów ludzie płaczą, a dzieci żyją w rozbitych rodzinach
@marv0oo: Moim zdaniem problem jest dużo większy, bo tego typu postawy zaczynają być promowane i niby wszystko jest ok jeżeli 2 osoby się na to godzą tylko pytanie czy facet ma takie same szanse na innego partnera po otwarciu związku niż kobieta. Faceci często mogą się na to godzić i udawać, że jest ok żeby nie zostali sami.
To jest degrengolada społecznościowa tyle i aż tyle. Doprowadziły do tego TV, internet, odejście od zasad moralnych (jakichkolwiek - czy to religijnych czy to etycznych), promowanie zachowań patologicznych. Tego już nie zmienisz - musi wrócić moda na bycie dobrym człowiekiem - za naszego życia raczej to się nie stanie.


@Lethaliity: dokladnie tak, zdrady, seks grupowy i orgie zagosciły u ludzkiego gatunku dopiero gdy pojawiło sie TV, internet i nastąpiło mistyczne odejście
@Kluskislaskie Problem jest w tym jaki przykład dają dzieciom a one swoim dzieciom itp. przez co społeczeństwo będzie się coraz bardziej demoralizować. W pewnym momencie dojdzie do tego, że każdy będzie się ruchał z każdym na ulicy jak się im zachce no bo przecież obie strony się na to godzą to w czym problem. A takie zachowania nie będą odróżniać nas od zwierząt. Jeżeli laskę swędzi cipsko to niech #!$%@? do kogoś
problem jest w tym, że większość takich związków kończy podobnie - jedna strona znajduje kogoś "lepszego", jest zauroczona i rozwód.


@marv0oo: zakładam, że masz jakieś źródła na poparcie swojej tezy? Bo jeśli krytykujesz specjalistę w swojej dziedzinie, to na pewno nie robisz tego na chłopski rozum, prawda? Podeślij te źródła, proszę.