Wpis z mikrobloga

Ja p------e do czego ten świat zmierza
Zapraszam proszę się r----c z kim popadnie, niech dzieci się uczą
Jak w ogóle można coś takiego wymyślić jak to napisała stara baba pod swoim nazwiskiem a głupie baby się pewnie zachwycają i jej dziękują w dm xd
Myślałam ze im starszy człowiek tym mądrzejszy ale nie
Tak mnie to w------o ze musiałam komuś o tym powiedzieć
#s--s #grazynacore #zwiazki #logikarozowychpaskow
annajast - Ja p------e do czego ten świat zmierza
Zapraszam proszę się r----c z kim ...

źródło: comment_16621428370LQQX3FVEg6HTW49JXbj0D.jpg

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marv0oo: no widzisz, zadałem Ci normalne pytanie na które nie raczysz odpowiedzieć. Tak to już jest z teoretykami związkowymi, wszystko jest dla nich ładne, proste i piękne, każdy związek można naprawić ewentualnie się rozstać (Czy to czasem nie ty kilka godzin wcześniej napisałeś że rozstanie w związku to największa tragedia? )

problem jest w tym, że większość takich związków kończy podobnie - jedna strona znajduje kogoś "lepszego", jest zauroczona i rozwód. Mówienie, że otwarcie związku cokolwiek może uratować, to tak jakby powiedzieć, że m------n czy k--s pomaga wyjść z alkoholizmu. Przez takich nieodpowiedzialnych pseudo specjalistów ludzie płaczą, a dzieci żyją w rozbitych rodzinach


@
  • Odpowiedz
@Zaqwsxe: ale ty nadal czytać nie potrafisz i pomijasz jedną kwestię xD jak nie potrafisz naprawić związku, to się urwa ROZSTAŃ xD
Po co sobie i drugiej osobie marnować czas i życie?

Czy to czasem nie ty kilka godzin wcześniej napisałeś że rozstanie w związku to największa tragedia?

Nope, pisałem o zdradzie, nie o
  • Odpowiedz
@marv0oo: gościu, ty masz jakiś wyraźny problem z rozróżnianiem pewnych zjawisk. Czy ty wiesz że jednostronna zdrada a bycie w otwartym związku to 2 różne rzeczy?

Na bycie w otwartym związku obie strony muszą się zgodzić i obu osobom to nie może przeszkadzać. Ty tego nie ogarniasz.

piszesz takie
  • Odpowiedz
Czy ty wiesz że jednostronna zdrada a bycie w otwartym związku to 2 różne rzeczy?


@Zaqwsxe: większość otwartych związków kończy się zdradą ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Na bycie w otwartym związku obie strony muszą się zgodzić i obu osobom to nie może przeszkadzać. Ty tego nie ogarniasz.

A ty nie ogarniesz
  • Odpowiedz
większość otwartych związków kończy się zdradą ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:


@marv0oo: no i co jest w tym złego jeśli OBIE strony się na to zgodzą? Albo zobaczą że nowy partner to nie to samo i będą chcieli do siebie wrócić albo zobaczą że z inną osobą im lepiej i się rozstaną. Sytuacja win-win.

A ty nie ogarniesz tego, że
  • Odpowiedz
no i co jest w tym złego jeśli OBIE strony się na to zgodzą?


@Zaqwsxe: złe jest promowanie tego jako coś co może "naprawić" związek. Ludzie niech sobie robią co chcą, ale niech żaden konował pseudo seksuolog nie gada bzdur na ten temat. To jest jak zięba i ta jego magiczna witamina C lecząca raka. Jak ktoś chce brać to placebo, to niech bierze, ma wolną wolę. Ale niech nikt nie promuje takiego syfu jako lekarstwo.

zakazać wszystkiego bo ludzie są głupi, a tylko ty mądry XD

Jak wyżej - ja nie chcę zakazać samego czynu, ja chcę zakazywać okłamywania ludzi, że to pomaga, bo g---o, a
  • Odpowiedz
@marv0oo:

złe jest promowanie tego jako coś co może "naprawić" związek. Ludzie niech sobie robią co chcą, ale niech żaden konował pseudo seksuolog nie gada bzdur na ten temat. To jest jak zięba i ta jego magiczna witamina C lecząca raka. Jak ktoś chce brać to placebo, to niech bierze, ma wolną wolę. Ale niech nikt nie promuje takiego syfu jako lekarstwo.

a potrafisz jakoś sensownie uzasadnić swoje zdanie? w
  • Odpowiedz
złe jest promowanie tego jako coś co może "naprawić" związek.


@marv0oo: bo może, pisałem wcześniej:

Albo zobaczą że nowy partner to nie to samo i będą chcieli do siebie wrócić albo zobaczą że z inną osobą im lepiej i się rozstaną. Sytuacja win-win.
  • Odpowiedz
@Zaqwsxe: Otwarty zwiazek to tez uzaleznienie, ale jak widac, skoro nawet tego nie wiesz, takich podstaw, to nie ma co dyskutowac. To jest nawet gorsze niz d---i, bo d---i przestaniesz brac i bedzie ok, a tutaj zwiazek juz bezpowrotnie rozpieprzony.
  • Odpowiedz
@Zaqwsxe:

że z inną osobą im lepiej

Jak po miesiącu czy dwóch ruchania i randkowania potajemnie jesteś w stanie stwierdzić, że z tą osobą będzie Ci lepiej niż z osobą z którą żyłeś 10 czy 20 lat, to chyba odpuszczam dalszą dyskusję xD to jest zauroczenie, nie miłość i partnerstwo. Zauroczenie wzmocnione dopaminą z ruchania. Rzucisz męża/żonę dla chłopa/baby pozornie lepszego od stałego partnera, skończy się zauroczenie, dopamina się unormuje
  • Odpowiedz
@CamusVevo: a potrafię. Z rok temu czytałem artykuł o tym i była tam podana statystyka mówiąca, że większość otwartych związków kończy się rozstaniem/rozwodem z powodu zdrady. Zdecydowana większość ludzi nie potrafi być w takim związku. Ludzie łamią zasady które sobie ustalili, pod wpływem efektu nowości, świeżości wchodzą w pełnoprawny romans, naładowani dopaminą postanawiają rzucić swojego wieloletniego partnera bo się zauroczyli. A potem nadchodzi zderzenie z rzeczywistością, dopamina spada i nagle
  • Odpowiedz
Ale żaden szur nazywający się seksuologiem nie ma prawa gadać, że otwarty związek może cokolwiek naprawić. Bo to jest szurstwo IDENTYCZNE do tego co robi Jerzy Zięba. Niczym się nie różnią

@marv0oo: Amen.
  • Odpowiedz
Jak po miesiącu czy dwóch ruchania i randkowania potajemnie


@marv0oo: potajemnie? Gościu dobra, nie chce mi się już dyskutować, cały dzień próbowałem Ci wytłumaczyć o co chodzi w otwartym związku a ty dalej swoje teorie, idź spać niech ci się przyśni stały 50 letni szczęśliwy związek z jedną kobietą tak samo to prawdopodobne jak wygrana w lotto ale c--j, wiara jest dla ludzi
  • Odpowiedz
potajemnie?


@Zaqwsxe: ale czego ty nie rozumiesz typie? W otwartym związku ustalacie zasady których przestrzegacie, a których złamanie jest traktowane jak zdrada. Np. nie ruchasz się z tą samą osobą więcej niż raz, nie chodzisz z ludźmi na randki, tylko s--s itd. w momencie, w którym za plecami partnera jednak chodzisz na randki, ruchasz więcej niż raz daną osobę to to jest POTAJEMNE zdradzanie.

a ty dalej swoje teorie, idź spać niech ci się przyśni stały 50 letni szczęśliwy związek

idź tam sobie otwieraj związek, tylko potem nie rycz, że twoja kobita się zauroczyła w innym, a ty zostałeś z palcem w dupie ( ͡°
  • Odpowiedz