Wpis z mikrobloga

Ja p------e do czego ten świat zmierza
Zapraszam proszę się r----c z kim popadnie, niech dzieci się uczą
Jak w ogóle można coś takiego wymyślić jak to napisała stara baba pod swoim nazwiskiem a głupie baby się pewnie zachwycają i jej dziękują w dm xd
Myślałam ze im starszy człowiek tym mądrzejszy ale nie
Tak mnie to w------o ze musiałam komuś o tym powiedzieć
#s--s #grazynacore #zwiazki #logikarozowychpaskow
annajast - Ja p------e do czego ten świat zmierza
Zapraszam proszę się r----c z kim ...

źródło: comment_16621428370LQQX3FVEg6HTW49JXbj0D.jpg

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lethaliity stary, poczytaj jak sie ruchali w sredniowieczu to zobaczysz co to degeneracja.. I tv tego im nie zasponsorowala


@zdechly_jez: Hmm, p---------a miała normalnie cech, kobiety mogły wnosić sprzeciwy, zgwałciłeś to musiałeś ponieść tego konsekwencje. To nie czasy antycznej rozpusty i renesansowego odrodzenia. Nie trafiłeś. Doucz się.

się nie zesrajta, świat idzie do przodu i ludzie w końcu zaczynają zyć jak chcą, zgodnie ze swoją naturą, a nie jak im jakiś klecha w średniowieczu narzucił jak mają żyć
  • Odpowiedz
@zdjeciegipsu: nie mój drogi, to Ty wszedłeś na tę ścieżkę pisząc o życiu w zgodzie z naturą. Wypierasz się prawdziwej natury człowieka? Mordowanie, prawo silniejszego, cudzołóstwo. Po co mam polować na mamuta jak mogę zjeść Ciebie?
  • Odpowiedz
@zdjeciegipsu: ojej, wszystko jedno mi z tego powodu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zostało ci tylko używanie wulgaryzmów i słów obelżywych. Nie jesteś godnym rozmówcą, nawet nie potrafisz przedstawić swoich racji. Typowy przedstawiciel proletariatu.
  • Odpowiedz
To jest degrengolada społecznościowa tyle i aż tyle. Doprowadziły do tego TV, internet, odejście od zasad moralnych (jakichkolwiek - czy to religijnych czy to etycznych), promowanie zachowań patologicznych. Tego już nie zmienisz - musi wrócić moda na bycie dobrym człowiekiem - za naszego życia raczej to się nie stanie.


@Lethaliity: www.wykop.isis

muzułmański głos w twoim domu
Zaqwsxe - > To jest degrengolada społecznościowa tyle i aż tyle. Doprowadziły do tego...

źródło: comment_16621933073ZMxXJ2bNdy3LIJ8JMU5KS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Nikogo nie powinno obchodzic, co obcy ludzie robia ze soba. Jednak jak profesjonalista proponuje takie rzeczy i ktos to wychala.. publicznie, to juz nie jest robienie czegos 'w swoim lozku'.


@God3nder: a w czyim? somsiada?

To jest patologia, ktora prowadzi w wiekszosci przypadkow do cierpienia jednej lub obu z stron. To troche jak hej, bierz ciezkie n-------i, bedzie zarabiscie, co moze pojsc nie tak.. Nad zwiazkiem nalezy pracowac, to nie
  • Odpowiedz
problem jest w tym, że większość takich związków kończy podobnie - jedna strona znajduje kogoś "lepszego", jest zauroczona i rozwód. Mówienie, że otwarcie związku cokolwiek może uratować, to tak jakby powiedzieć, że m------n czy k--s pomaga wyjść z alkoholizmu. Przez takich nieodpowiedzialnych pseudo specjalistów ludzie płaczą, a dzieci żyją w rozbitych rodzinach


@marv0oo: no i o to chodzi, jak w związku jest c-----o to szuka się innych opcji a nie
  • Odpowiedz
  • 0
@annajast: Ponawiam pytanie, jeśli obie osoby w związku nie mają z tym problemu, to w czym problem? Lepsze to, niż zupełny brak komunikacji potrzeb i męczenie się w niezadowalającej sytuacji


@Kluskislaskie problemem nie jest podjęcie takiej decyzji w związku (swingowanie, otwarty związek), lecz problemem są wskazówki Pani seksuolog jako specjalisty. To wygląda jakby dopasowała się do obecnych realiów i usprawiedliwiała osoby skaczące na bok bez zgody drugiej połówki. Jako
  • Odpowiedz
To wygląda jakby dopasowała się do obecnych realiów i usprawiedliwiała osoby skaczące na bok bez zgody drugiej połówki. Jako specjalista powinna znaleźć złoty środek, aby zadowolić obydwie strony, a nie tylko jedną.


@Nera7: może złe przeczytałem, ale dla mnie to wyglądało tak, że zgodziły się obie połówki i obie są z tej decyzji zadowolone.
  • Odpowiedz
  • 0
@sowiq przeczytałeś jak najbardziej dobrze, może ja źle się wyraziłem. Chodzi mi bardziej o promowanie tego w mediach. Niestety, ale ludzie lubią tłumaczyć swoje wybryki na różne sposoby przy czym nie używają mózgu, a post idealnie wpasowuje się w te realia przynosząc co raz głupsze pomysły.
  • Odpowiedz
@zadrawoku:

literalnie s--s z innymi ludźmi niż małżonek to wymysł dzisiejszych zlewaczałych czasów. Ludzie nigdy nie dymali się na potęgę z kim popadnie, to pojawiło się teraz przez netfliksa

Siedzę na wykopie więc wolę się upewnić - to jest sarkazm tak?xd
  • Odpowiedz
@ponik_kolny:

ludzie, którzy uważają j-----e za jakiś święty graal są zwyczajnie p----------i. Jeżeli celem życiowym osobnika jakiejkolwiek płci jest j-----e, to prawdopodobnie ma iq na poziomie psa, który próbuje wyruchać jak najwięcej suk, bo tak mu instynkt podpowiada. Życie składa się z tylu ciekawych wrażeń i doświadczeń, które niektórzy potrafią spłycić do kopulacji. Obleśne.

Ale przecież otwarcie związku to jest zniesienie ruchania z piedestału xD związek monogamiczny to jest właśnie
  • Odpowiedz
@annajast: jestem jak najbardziej za. Niech te tzw otwarte związki będą coraz bardziej popularne. Spowoduje to jeszcze większą radykalizację młodych mężczyzn i zwiększy poparcie skrajnej prawicy, której osobiście bardzo kibicuję.
  • Odpowiedz