Wpis z mikrobloga

Ja p------e do czego ten świat zmierza
Zapraszam proszę się r----c z kim popadnie, niech dzieci się uczą
Jak w ogóle można coś takiego wymyślić jak to napisała stara baba pod swoim nazwiskiem a głupie baby się pewnie zachwycają i jej dziękują w dm xd
Myślałam ze im starszy człowiek tym mądrzejszy ale nie
Tak mnie to w------o ze musiałam komuś o tym powiedzieć
#s--s #grazynacore #zwiazki #logikarozowychpaskow
annajast - Ja p------e do czego ten świat zmierza
Zapraszam proszę się r----c z kim ...

źródło: comment_16621428370LQQX3FVEg6HTW49JXbj0D.jpg

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@annajast: To jest degrengolada społecznościowa tyle i aż tyle. Doprowadziły do tego TV, internet, odejście od zasad moralnych (jakichkolwiek - czy to religijnych czy to etycznych), promowanie zachowań patologicznych. Tego już nie zmienisz - musi wrócić moda na bycie dobrym człowiekiem - za naszego życia raczej to się nie stanie.
  • Odpowiedz
@Lethaliity: i tak się bardzo cieszę, że szkoła już dawno za mną i jednak mam jakieś zasady, bo jak czasem zobaczę jakiegoś gowno tiktoka dzieci 14 lat to myśle, ze nie odnalazłabym się w szkole w dzisiejszych czasach
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 98
Dwie osoby świadomie godzą się na otwarty związek, a d--a boli jak zwykle wykopka piwniczaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@annajast: zgadzam się, to totalnie obrzydliwe i jest toksyczną sytuacją w związku!!!
Nie wiem, czemu jakaś część lewicy to popiera (zbyt duża,lol). Tak jakby umieli krytycznie analizować wiele aspektów życia w społeczeństwie, ale s--s magicznie wyłączają.
  • Odpowiedz
@annajast: literalnie s--s z innymi ludźmi niż małżonek to wymysł dzisiejszych zlewaczałych czasów. Ludzie nigdy nie dymali się na potęgę z kim popadnie, to pojawiło się teraz przez netfliksa
  • Odpowiedz