Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? do czego ten świat zmierza
Zapraszam proszę się ruchac z kim popadnie, niech dzieci się uczą
Jak w ogóle można coś takiego wymyślić jak to napisała stara baba pod swoim nazwiskiem a głupie baby się pewnie zachwycają i jej dziękują w dm xd
Myślałam ze im starszy człowiek tym mądrzejszy ale nie
Tak mnie to #!$%@? ze musiałam komuś o tym powiedzieć
#seks #grazynacore #zwiazki #logikarozowychpaskow
Pobierz
źródło: comment_16621428370LQQX3FVEg6HTW49JXbj0D.jpg
  • 102
Ja #!$%@? do czego ten świat zmierza

Zapraszam proszę się ruchac z kim popadnie, niech dzieci się uczą

Jak w ogóle można coś takiego wymyślić jak to napisała stara baba pod swoim nazwiskiem a głupie baby się pewnie zachwycają i jej dziękują w dm xd

Myślałam ze im starszy człowiek tym mądrzejszy ale nie

Tak mnie to #!$%@? ze musiałam komuś o tym powiedzieć


@annajast: oto zdjęcie OPa:
Pobierz
źródło: comment_1662156378Izxiz4FFod6yYQjrC0tVfK.jpg
Dwie osoby świadomie godzą się na otwarty związek, a dupa boli jak zwykle wykopka piwniczaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Pres: bo wykopek-piwniczak chciałby, żeby ludzie żyli po katolicku, ale jednocześnie uważa chrześcijaństwo za największe zacofanie. Wykopek-piwniczak jest za tym, żeby ludzie sami decydowali o swoim życiu i swoim ciele, ale jednocześnie ludzi, którzy decydują inaczej niż on by chciał, uważa za degeneratów. Wykopek-piwniczak oburza się, kiedy rząd
@annajast: No i? Co mnie obchodzi to co losowi ludzie robią w łóżku? Jak zwykle ból dupy o ruchanie się ludzi ma ta osoba co nie rucha xD

bo wykopek-piwniczak chciałby, żeby ludzie żyli po katolicku, ale jednocześnie uważa chrześcijaństwo za największe zacofanie.


@sowiq: Prawie dobrze, wykopek piwniczak chce żeby wszyscy żyli po katolicku, ale żeby on mógł ruchać każdy dobry materiał xD
Hipokryzja niektórych wazonów mnie przeraża
@niochland: Nikogo nie powinno obchodzic, co obcy ludzie robia ze soba. Jednak jak profesjonalista proponuje takie rzeczy i ktos to wychala.. publicznie, to juz nie jest robienie czegos 'w swoim lozku'. To jest patologia, ktora prowadzi w wiekszosci przypadkow do cierpienia jednej lub obu z stron. To troche jak hej, bierz ciezkie narkotyki, bedzie zarabiscie, co moze pojsc nie tak.. Nad zwiazkiem nalezy pracowac, to nie jest proste i nie przechodzi
@Lethaliity: ludzie, którzy uważają #!$%@? za jakiś święty graal są zwyczajnie #!$%@?. Jeżeli celem życiowym osobnika jakiejkolwiek płci jest #!$%@?, to prawdopodobnie ma iq na poziomie psa, który próbuje wyruchać jak najwięcej suk, bo tak mu instynkt podpowiada. Życie składa się z tylu ciekawych wrażeń i doświadczeń, które niektórzy potrafią spłycić do kopulacji. Obleśne.
@Kluskislaskie w tym że niebieskie boją się że z desperacji (ja tylko operuje teoriami z wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°)) no to według ich teorii różowych jest za mało na rynku matrymonialnym i oni będą musieli robić za rogacza bo jeśli się nie zgodzą to nie będzie sexu w ich życiu w ogóle. To ich boli

otwarty związek - które z was chciało go otworzyć, a które umiera w środku i udaje, że jest w porządku ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@LifeReboot: zamiast umierać w środku można się też po prostu.. no nie wiem... nie godzić na otwarcie związku ( ͡° ͜ʖ ͡°)