Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Oude_Geuze: z uwagi na jakiś promil sebiksów w społeczeństwie wszystkim zakazujemy xdd to może w ogóle zakażmy sprzedaży alkoholu bo przecież występki po alkoholu zdarzają się także za dnia albo sebki mogą wziąć wódę ze sobą zakupioną wcześniej xd
to rozwiązanie świetnie sprawdza się w Katowicach, według statystyk patologiczne występki zmniejszyły się po wprowadzeniu prohibicji. Chodzi o to, aby podpite sebki nie dopijały się wódą kupioną w żabce i nie demolowały miasta. Chcesz napić się w knajpie - proszę bardzo, masz kasę to możesz się upodlić do odcięcia, nie sądzę, że będziesz wszczynać burdy po wyjściu z knajpy, chodzi o patologię, która wypije piwko w


@Oude_Geuze: Tylko że ilość meneli
@LittleOpa: O w Katowicach to działa i miasto się wyczyściło z patologii. Jedyne co pozostało to park obok spodka ale dzięki temu ze te ludzkie ścieki lecą do jednego miejsca to policja ma łatwiejsza prace.
@LittleOpa chlejemy już tyle alko co w PRL i problem się tylko pogłębia, lobby alkoholowe nazywa każdą próbę ograniczenia sprzedaży alko jako zamach na wolny rynek.
Mówimy o najbardziej szkodliwym narkotyku świata, ograniczenia sprzedaży przeciwdziałające patologii powinny być wprowadzone już dawno temu.
Nikt nie postuluje prohibicji, ale np zakazu sprzedaży alko po określonej godzinie, zmniejszenia ilości punktow sprzedaży, czy wycofania go ze stacji benzynowych.
potem od 22 wali wódę przed sklepem i idzie rozerwać się na miasto demolując wszystko i wszystkich.


@Oude_Geuze: po 22 godzinie? Patologia zaczyna #!$%@? póżna noca 3/4 w nocy, a nie 22 xDD
22 to normalna godzina i tylko utrudniają zycie normalnym ludziom
w wielu miastach to funkcjonuje od dawna i meliny nie wróciły


@blyskotliwy: tak, wszystkie miasteczka okalające moją miejscowość to wprowadziły i teraz nasze sklepy nocne są oblegane przez wszystkich wokół :D
@LittleOpa: szczerze? Ostatnio się zastanawiałem nad dostępnością alkoholu holistycznie i doszedłem do wniosku, że alkohol, jako jeden z gorszych narkotyków, mógłby zacząć być ograniczany na podobnej zasadzie co papierosy. W naszej świadomości ciężko jest wyobrazić sobie zabawę bez alkoholu, a tymczasem co druga osoba w tym kraju ma problem z kulturalnym piciem. Jeśli w ogóle można uprawiać kulturalne picie.
lobby alkoholowe


@lone_sloane: xD

Mówimy o najbardziej szkodliwym narkotyku świata, ograniczenia sprzedaży przeciwdziałające patologii powinny być wprowadzone już dawno temu.


@lone_sloane: były wprowadzone dawno temu i nie sprawdziły się, dlatego je zniesiono xd
Jakbyś mieszkał przy dwóch monopolowych to bys zrozumiał. Tez nie czailem tego zakazu, ale to co się #!$%@? dzieje w mojej okolicy przechodzi ludzkie pojęcie. Calutkie lato musze spać z zamkniętym oknem bo tryglodyci drą #!$%@? w języku troglodytów przez cały dzień i całą noc. Mam nadzieje, ze wkrótce powstanie taka inicjatywa również w Łodzi, przynajmniej w centrum.


@peteQ: to czemu policja, straz miejska tam nie stoi??? Zamiast ukarać krzyczacych chcesz
@elf_pszeniczny
@Oude_Geuze czyli jak zwykle za bandę debili mają cierpieć inni, a wy ku temu przyklaskujecie, super, gratuluję mentalności niewolnika. Jak pan kazał to tak ma być, bo przecież nie będę narzekać na jakość policji, oni muszą zatrzymywać przestępców z marihuanem i mandaty dawać ludziom którzy spokojnie piją piwko w parku.
@Oude_Geuze: @elf_pszeniczny: A może zamiast zabraniać kupna alkoholu, lepiej byłby gdyby więcej patroli jeździło w tamtych miejscach, zamiast kimać gdzieś na uboczu w radiowozie?

W sumie tak najwygodniej, zamiast pilnować, aby ludzie zachowywali się w granicach prawa i odsiewać czarne owce, to wygodniej jest zakazać wszystkim, wtedy jest z głowy xd

A teraz pytanie, zupełnie serio - a może godzina policyjna o 23? Przecież o tej godzinie i tak „normalni”