Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LittleOpa: a tak na serio, to cóż, ja bym dał raczej zakaz między od północy. Choć uczucia mam mieszane, bo jest to jakieś ograniczenie wolności, ale kto chce to kupi wcześniej, a ludzie którzy się nie kontrolują po alko już pominą "dobijanie się"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@bamboleira: Nie każdy kupi na zapas. Wiec nawet jak to ograniczy patologie o 10% to dla mnie ok. Zwyczajnie nie rozumiem po co kupować alkohol o 2 w nocy. W moim odczuciu normalni ludzie tak nie funkcjonują.

@I_Will_Never_Forget: a według mnie normalni ludzie nie robią zakupów w niedzielę ( ͡º ͜ʖ͡º) A tak serio to uważam, że to jest dokładnie ten sam mechanizm, co przy
  • Odpowiedz
Rozwiązaniem byłyby patrole w nocy w centrach miast, które reagowałyby od razu po zgłoszeniu, a nie za godzinę.


@pedros92: ale przeciez te patrole moglyby stac pod sklepaki. Czesto stoja gdzies bez sensu, jezdza w kółko po miescie gdzie nic sie jie dzieje. Zamiast tego mogloby stać w newralgicznych miejscach i tyle. A nie karać wszystkich xDDD 22 to normalna godzina w piatek i sobote, normalni ludzie dopiero co impreze wtedy rozkrecają.
  • Odpowiedz
Jakbyś mieszkał przy dwóch monopolowych to bys zrozumiał. Tez nie czailem tego zakazu, ale to co się #!$%@? dzieje w mojej okolicy przechodzi ludzkie pojęcie. Calutkie lato musze spać z zamkniętym oknem bo tryglodyci drą #!$%@? w języku troglodytów przez cały dzień i całą noc. Mam nadzieje, ze wkrótce powstanie taka inicjatywa również w Łodzi, przynajmniej w centrum.


@peteQ: Obawiam się, że to nie wina monopolowych tylko mieszkania w Łodzi xD
  • Odpowiedz
@Oude_Geuze ale bzdury, raz że Żabki to są czynne do 23:00, całodobowych sklepów z roku na rok coraz mniej i pod żadnym nigdy burd nie widziałem, a czasem coś mi potrzeba w środku nocy (i właśnie nie alkohol, ale jak tego im zakażą to pewnie kolejne skrócą godziny otwarcia) za to burdy są właśnie pod klubami, na takiej Mazowieckiej co chwilę coś się dzieje, tak samo Nowogrodzka czy okolice Nowego Światu, co
  • Odpowiedz
bez alkoholu nie mozna sie bawic? Mieszkam w Wawie i jesli zakaz mialby obowiazywac na przyklad od 22:00 to jestem za. Kto chce kupi wczesniej, a #!$%@? chlejusy nie beda pic po nocach i drzec ryja. Ostatnio o 4 rano jakis typ darl morde pod blokiem, trzezwy nie byl.


@I_Will_Never_Forget: Przez takie i mase podobnych wpisów (chociażby w tym wątku) zaczynam rozumieć dlaczego grupa trzymająca władze tak bardzo gardzi i traktuje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KevlarowySebastian: Ja pisze o tym zeby patologia nie robila awantur o 4 rano po dopiciu sie wóda z żabki, a Ty nawiazujesz do tego ze najlepiej zrobic godzine policyjna. Nie uwazam, ze Państwo powinno Nas kontrolowac, ale chyba tez uwazasz, ze w Naszym spoleczenstwie jakis odsetek to patologia i menele ktorych najlepiej byloby zamknac w kamieniołomach i nie wypuszczac. Umyslowe ameby i ludzie bez empatii/refleksji. Im nie wytlumaczysz ze rozwalanie wiat
  • Odpowiedz