Wpis z mikrobloga

@Herato: Gdyby nie tacy ludzie to byśmy się zapadli pod ciśnieniem własnych śmieci, odchodów i niedziałających automatów.

I to nie jest tak, że takie osoby nie mają żadnych ambicji. Nie, po prostu są w takiej a nie innej sytuacji, tak ich życie potoczyło, że na rynku pracy są na samym dnie i dla nich praca jest wartością samą w sobie - bo mają za co żyć.

To jest tak samo sensowne
@Herato: rozkład ilorazu inteligencji wśród społeczeństwa jest zbliżony do rozkładu normalnego. To oznacza, że jest mało ludzi z ponadprzeciętną inteligencją, dużo przeciętnie inteligentnych i mało ludzi z inteligencją poniżej przeciętnej. Przedstawiciele tej ostatniej grupy mają ciężko, bo nie są w stanie wykonywać zawodów przynoszących sensowne zarobki, zostają im prace wymagające najprostszych umiejętności. Widać to po wypowiedzi tej kobiety - nie ogarnia obsługi kasy fiskalnej. Tacy ludzie mają naprawdę wąskie pole manewru
Pobierz
źródło: comment_16615287151eiKyT2pIAHrNL4PdAD95t.jpg
@Herato: na całe szczęście ludzie, którzy "mogą robić wszystko, byle praca była" się w tej pracy nie za długo utrzymują i zwalniają te wyczekiwane wakaty za tysiące polskich żetonów z orzełkiem.
ą ludzie, którzy nie mają skilla i miejsca, gdzie nie ma pracy. Ja sobie sam pracę stworzę na 10 sposobów. Tylko jak ja się uczyłem i studiowałem, to oni #!$%@? leżeli. Przeważnie.

Nie jest mi ich szkoda


@vartan: z iq ponizej 85 punktow nie przyjma cie do amerykanskiej armii, bo nie ma zadan ktorych bys nie #!$%@?. Wiesz ile to jest % spoleczenstwa? jakies 16%, czyli ~ 2/10 osob nie jest