Wpis z mikrobloga

@Herato: sytuacja jest różna, na zachodzie Polski podobno potrzebują dużo ludzi do pracy, w Lublinie u mnie też zawsze coś się znajdzie - nawet #!$%@?, ale w wiochach czy w mniejszych miastach bywa ciężko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Herato: nazywasz babę amebą, bo nie ma kompetencji, a chce mieć jakąkolwiek pracę, żeby na siebie zarobić, zamiast iść do mopsu po pieniądze?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@fantazm: gdy takie elokwentne głąby, których potomków komuna od pługa odciągnęła by #!$%@?ł w nowej hucie czy w kopalni, zrozumieją, że ręce do pracy w magazynach hurtowniach czy na produkcji niekoniecznie potrzebują mózgu, ale też współtworzą PKB tego kraju i są zawodami absolutnie niezbędnymi by utrzymać rytm gospodarki, to będzie w tym kraju lepiej. Pomijam już kwestię braku szacunku do drugiego człowieka, który w przeciwieństwie do pięćset plusów, chce pracować.
  • Odpowiedz
@Herato: widać, że kobieta zdaje sobie sprawę ze swoich ograniczeń, a mimo to chce pracować. Ja szanuję i dałbym jej szanse. A wcale bym się nie zdziwił, gdyby w swoim zakresie była bardziej wartościowym pracownikiem niż roszczeniowe Karyny
  • Odpowiedz
@Herato: Akurat na Facebooku siedzi mnóstwo osób które są starsze i średnio ogarniają technologie. Jak wejdziesz na jakiś profil miasta czy serwisu informacyjnego to dużo komentujących będzie się wypowiadać w podobnym stylu. To ze ktoś nie umie sensownie przelać myśli w komentarzu w necie nie oznacza od razu ze trzeba go oddać do utylizacji bo do niczego się nie nada.
  • Odpowiedz
@Herato: brzmi to po prostu jak post frustrata który wykonuje coś podobnego za blisko minmalnej i nie może się pogodzić z faktem że do prostej pracy manualnej można zatrudnić nawet głęboko upośledzonych a mimo to oczekuje jakiś benefitów.
  • Odpowiedz
@Herato: no #!$%@? nie mam co jeść, nie mam na czynsz za mieszkanie, znalazłem się w trudnej sytuacji życiowej i finansowej. Chce złapać się czegokolwiek żeby stanąć na nogi, zapłacić podstawowe rachunki żeby bank i zus nie naliczały mi kar, kupić sobie podstawowe produkty do przeżycia, ale #!$%@? wykropek się zesra, że psuje rynek pracy i chwytam się byle czego...

Typie dbanie o rynek pracownika i walka o własne prawa i
  • Odpowiedz
@Herato:
Po jaki wał się czepiasz tej kobiety? Jeżeli sam nie musisz wykonywać tego typu #!$%@? prac to chyba dobrze, że zasoby ludzkie są tanie, bo w innym wypadku miałbyś to dorzucone do ceny.
  • Odpowiedz
prości ludzie do pracy też sa potrzebni

@seniorwykopek: Proste prace może wykonywać również ktoś wykształcony, a nawet jakimś doktor czy profesor.
Tymczasem prości ludzie wyrządzają straszliwe straty dla społeczeństwa, najlepszym przykładem obecna sytuacja Polski do jakiej doprowadziła partia dla prostych ludzi wybrana przez prostych ludzi.
  • Odpowiedz
to nieprawda. Proste prace może wykonywać również ktoś wykształcony, a nawet jakimś doktor czy profesor.


Może ale po co marnować zasoby profesora na wykładanie towaru na półkach skoro w tym czasie może sie przysłużyć ludzkości w inny lepszy sposób.
@siepan
  • Odpowiedz
@Herato: mnie tylko ciekawi jak tacy ludzie przebrnęli przez system edukacji. Okej można kiblować ale w Polsce jest obowiązek chodzenia do szkoły do 18stki a nie spotkałem kiblujacych 18 latków w podstawowce a patrząc po takich postach nie powinni przejść dalej
  • Odpowiedz