Wpis z mikrobloga

  • 1259
Klasycznie - idę właśnie do roboty, wszedłem po drodze po kawę do #zabka no i widzę, obok remont bramy. Robię tę kawę i słyszę przy kasie: "... I setkę żubrówki czystej". Patrzę, do czego ta żubrówka. No do czteropaku Warki czerwonej xD No #!$%@?, godzina 6:20 xD
#heheszki #bekazpodludzi
Pobierz Khraell - Klasycznie - idę właśnie do roboty, wszedłem po drodze po kawę do #zabka no...
źródło: comment_1661402125ttUlRl6xWk9GyagionV0GE.jpg
  • 119
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupier: Dobrze to kiedy i gdzie według ciebie grupka budowlańców spożyje zakupiony o 6 rano alkohol?

W Operze o 19:30?

@Rustyyyy:

Nie wiem, nie znam tych ludzi, nie jestem niepowazny by ich oceniać po zakupach jakie robią.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Przegrywek123:

ak kupujesz o 6 rano alkohol, to na 90% pijesz na klina, więc tak, jesteś #!$%@? śmieciem i alkoholikiem.


A czemu tylko 90%? Co tak mało? No weź daj więcej.

Jak oceniasz ludzi po tym jakie zakupy i o której godzinie robią to jesteś po prostu głupi.
@Krupier: jak by to był haraś a ty byś był budowlańcem to biorąc pod uwagę co przed chwilą pisałeś miałbym zle wiesci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale jakiś kalafior czosnek widze albo bedzie gotowanie albo mame cię wysłała
to niezła wolność jak trzeba rano #!$%@? klina bo inaczej delirka. Żaden alkoholik nie jest wolny, ich całym życiem steruje nałóg


@Przegrywek123: Nawet jeśli kupują to na klina to pytanie nadal pozostaje to samo, co cię to #!$%@? obchodzi?

Alkoholizm nie jest nieuleczalny, jeżeli ktoś chce to przestanie pić, jeśli nie chce to niech pije dalej to jego życie i jego wolna wola.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupier: jak by to był haraś a ty byś był budowlańcem to biorąc pod uwagę co przed chwilą pisałeś miałbym zle wiesci ( ͡° ͜ʖ ͡°)


O, i kolejne stereotypy. Znów nie jestem zaskoczony.

Ale jakiś kalafior czosnek widze albo bedzie gotowanie albo mame cię wysłała

@Rustyyyy:

Nie trafiłeś.

Na przyszłość - nie oceniaj ludzi poprzez ich zakupy bo to serio jest głupie i niepoważne.
@Krupier: widze polaka mowie alkoholi i na drugi dzien widze go z wielopakiem piwa
Widze polskiego pudowlańca myśle nie ma legalnego pobytu i w wiekszosci przypadkow jest to prawda

Bedac w polsce widze robola kupujacego malpke o 6:01 mysle budowlaniec i okazuje sie ze w poblizu faktycznei jest jakas budowa

DLa tego calkiem serio sie ciebie pytam gdzie wedlug ciebie grupa budowlancow wygladajaca jak bezdomni moze spozyc zakupiony alkohol jak nie