Wpis z mikrobloga

  • 1259
Klasycznie - idę właśnie do roboty, wszedłem po drodze po kawę do #zabka no i widzę, obok remont bramy. Robię tę kawę i słyszę przy kasie: "... I setkę żubrówki czystej". Patrzę, do czego ta żubrówka. No do czteropaku Warki czerwonej xD No #!$%@?, godzina 6:20 xD
#heheszki #bekazpodludzi
Pobierz Khraell - Klasycznie - idę właśnie do roboty, wszedłem po drodze po kawę do #zabka no...
źródło: comment_1661402125ttUlRl6xWk9GyagionV0GE.jpg
  • 119
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Vidan: no jak na tym portalu znajdują się dzbany, które od alkoholików wyzywają tylko dlatego, że ktoś w promce 12+12 śmie kupować piwa w ilościach hurtowych. XD

To jest w sumie w jakiś sposób fascynujące jakie procesy myślowe zachodzą u takich osób, że są w stanie dojść do wniosków, że ilość/godzina kupowania alkoholu jest jednoznaczna z byciem alkoholikiem.

Chociaż raczej nie zachodzą wcale.
@Khraell mnie zdziwiło, że problem nie dotyczy tylko jakiś "fizycznych" zawodów. Kiedyś mnie #!$%@?ło i przed szkołą jeździłem na siłownię o 5. Na centralnym w Warszawie koleś w garniaku z elegancką aktówką jebnal 200 nad śmietnikiem. A potem cyk do korpo


@Keiosss: Wczoraj w żabce spotkałem typa w garniaku którego dość często widuję.
Były browce, chciał 'setkę' czegoś tam, ale kasjerka już typa wyczaiła i wcisnęła mu 200 czegoś tam innego.
@erni13: kiedyś jechałem autobusem i dwóch budowlańców gadało że na trzeźwo boją się wejść na rusztowanie bo lęk wysokości. Więc muszą sobie jakoś dodać odwagi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Bumelante: Jak to się mówi:
„Po szklanie i na rusztowanie”
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Krupier: Po pierwsze to budowlaniec czyli debil a alkoholicy to głównie debile
A dwa skoro nie teraz to kiedy? Czy naprawdę uważasz ze kupił o 6:01 małpke po to by wypić ją po pracy?
To trochę jakby wypuścić z wiezienia pedofila i nie widzieć niczego dziwnego w tym że bardzo chce zostać nauczycielem WF w szkole podstawowej.
@Keiosss: @Khraell: swego czasu śmigalem do Żabki przy Jasnej w Warszawie - obok jest siedziba TVP Info. Rano można było spotkać różnych operatorów i innych „specow” z telewizji w kolejce po po małpki, a po południu w kolejce po 3 hotdogi na obiad xDD

W sumie zrozumiałe, ciężko na trzeźwo pracować w polskiej telewizji
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Krupier: Po pierwsze to budowlaniec czyli debil a alkoholicy to głównie debile

A dwa skoro nie teraz to kiedy? Czy naprawdę uważasz ze kupił o 6:01 małpke po to by wypić ją po pracy?

To trochę jakby wypuścić z wiezienia pedofila i nie widzieć niczego dziwnego w tym że bardzo chce zostać nauczycielem WF w szkole podstawowej.

@Rustyyyy:

Czyli domysły i powielanie stereotypów. Nie żebyś mnie zaskoczył odpowiedzią.