Wpis z mikrobloga

  • 1259
Klasycznie - idę właśnie do roboty, wszedłem po drodze po kawę do #zabka no i widzę, obok remont bramy. Robię tę kawę i słyszę przy kasie: "... I setkę żubrówki czystej". Patrzę, do czego ta żubrówka. No do czteropaku Warki czerwonej xD No k---a, godzina 6:20 xD
#heheszki #bekazpodludzi
Khraell - Klasycznie - idę właśnie do roboty, wszedłem po drodze po kawę do #zabka no...

źródło: comment_1661402125ttUlRl6xWk9GyagionV0GE.jpg

Pobierz
  • 119
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@erni13: kiedyś jechałem autobusem i dwóch budowlańców gadało że na trzeźwo boją się wejść na rusztowanie bo lęk wysokości. Więc muszą sobie jakoś dodać odwagi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Khraell mnie zdziwiło, że problem nie dotyczy tylko jakiś "fizycznych" zawodów. Kiedyś mnie p------o i przed szkołą jeździłem na siłownię o 5. Na centralnym w Warszawie koleś w garniaku z elegancką aktówką jebnal 200 nad śmietnikiem. A potem cyk do korpo
  • Odpowiedz
@Khraell: I właśnie to jest zajebiste. Że jesteś wolnym człowiekiem i jak chcesz w-----ć setkę i 4-pak o 6 rano to idziesz do sklepu i sobie kupujesz.

Co cię to właściwie obchodzi? Zajmij się swoim życiem trybiku pij tą kawę idź do roboty rób siano na dom, samochód czy inne g---o.

To ja kupowałem ten arsenał i nie pracuję przy tej bramie tylko wracam z nocki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 78
@Kashankovsky: przecież call center to taka sama patola jak budowa tylko, że w klimatyzacji xD Jak pracowałem za czasów studenckich to normalnie szły browary na open spacie na drugiej zmianie (kierownicy pracowali tylko na pierwszą ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i nikt się nie nawet nie krył
  • Odpowiedz
@Vidan: Najgłupsze zesranie, jakie widziałem xD Prawdziwy wolny człowiek wraca z nocki xDDD Pewnie byłeś zarabiać na małpki i 4-pak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Keiosss: Może na sprawę rozwodową jechał :D
  • Odpowiedz