Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 155
Udalo sie kumple. Zrobiłem to. W końcu osiągnąłem jakiś cel ktoey sobie postawiłem. Trzecia próba w moim życiu i w koncu sukces. Przez te wszystkie lata i próby nigdy nie byłem taki zdeterminowany jak teraz. Zarzucilem juz 14kg. Podczas 3 miesięcy przygotowania zrobiłem ok 350km i w koncu to mam. Mam coś czego nikt mi nie zabierze i mogę o tym mówić z dumą. Przebiegłem półmaraton! Mimo alkoholizmu i narkotyków które biore, udalo się. Czuje sie jak mistrz swiata i jesten dumny bo wygrałem z samym soba. Nie mam z kim dzielić tej radości i nikt nie wie ile to dla mnie znaczy. Pijcie ze mną kompot. #bieganie #alkoholizm #narkotykizawszespoko
z.....s - Udalo sie kumple. Zrobiłem to. W końcu osiągnąłem jakiś cel ktoey sobie pos...

źródło: comment_1661367091kX0LEUrLMuljUdSUo5NOlK.jpg

Pobierz
  • 30
@zwykly_ktos no i elegancko. Gratuluję! Ja też pamiętam, jak pierwszy raz przebiegłem kosmiczny dla mnie dystans półmaratonu. A później jak sobie pomysłem, skoro przebiegłem, to teraz spróbuję to zrobić poniżej 2h. I tak biegam sobie już prawie 6lat. Po drodze schudłem 20kg i w październiku będzie 6 lat jak nie tykam alkoholu I narkotyków. Warto - przede wszystkim dla siebie.
@mozgogrdyczka: @blazko: bieganie to bardzo zdrowy nałóg o ile trenujesz z głowa. Nie biegasz w trupa, nie bijesz zyciowek na treningach, nie przesadzasz z dystansem jak ilością treningów, pamiętasz o regeneracji oraz ćwiczeniach uzupełniających. Forma przyjdzie z czasem tak samo jak starty w maratonach i biegach ultra.
@gottie: @blazko: toż ja nie mówię, że to zły nałóg, ja tylko sugeruję, że ekstremalne pomysły ogranicza chyba tylko wyobraźnia, bo nie dość, ze są przykłady takich co skutecznie zmienili nałóg i robią rzeczy szalone to jeszcze takie rzeczy które kiedyś wydawały się niemożliwe stają się hm, normalne? Bardziej popularne? No kiedyś maraton to było coś, a teraz biegi na 100M to są już niczym szokującym (są i dłuższe, nawet