Wpis z mikrobloga

Brak energii, brak sił fizycznych do działania, spadek siły mięśniowej, słaba erekcja, problemy ze snem, biorę melatonine, rano ogromna walka ze sobą, aby wstać przez dużą senność.
Leczę się u psychiatry Asertinem, następna wizyta dopiero we wrześniu. Przypadkowo gdzieś trafiłem na projektalfa.pl i terapie TZT przy podobnych objawach. Zrobiłem panel wstępnych badań, skonsultuje je z internistą dopiero we wrześniu, bo wyjeżdżam w delegacje. Ktoś z was miał, ma podobne problemy? Wrzucam moje wyniki w komentarzu
#testosteron #medycyna #mikrokoksy #mirkokoksy #zdrowie
Gostas - Brak energii, brak sił fizycznych do działania, spadek siły mięśniowej, słab...

źródło: comment_1661346349k33SdvRRO7luQniJADLoNs.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Wiek 27 lat, byłem otyły, schudłem w przeciągu dwóch lat ponad 60 kg, aktualnie moja waga to 100kg, chciałbym zejść do prawidłowego poziomu, nabrać trochę mięśnia, ale nawet wyjście na spacer musi być walką ze sobą aby znaleźć siły
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gostas: też tak miałem, podobne objawy, myślałem że też coś z teściem ale wyszedł w normie.

Od dwóch tygodni jestem na lekach (setralina 50mg) i mimo że próbowałem wcześniej bez większego skutku to jak na razie tym razem działają, czuję się lepiej i powoli mam więcej energii na robienie rzeczy.

Widzę że też jakieś leki bierzesz, może pogadaj o zmianie leku bądź zwiększeniu dawki? Ja bym raczej w tym kierunku
  • Odpowiedz
  • 0
@zbigniew23: moje żywienie to też jedno wielkie zaburzenie, najwiecej wagi udało mi się zrzucić przy obcięciu mocno węgli, tak ostatnie miesiące mam mega łaknienie na węgle, na słodycze, w domu raczej to duże posiłki, w delegacji jakieś lekkie posiłki, nie mam czasu gotować, ograniczam też słodycze, znów po powrocie do domu wracają złe nawyki. Muszę jakoś się zmotywować i wziąć się za swoje żywienie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gostas: ja batony proteinowe wrzucam do zamrażalnika, dłużej konsumujesz i mniej chce sie słodkiego. Duże posiłki mogą działać usypiająco, więc może warto dzielic na 2 albo po prostu jeść mniejsze ale częściej. Węgle ogólnie nie są Twoim wrogiem o ile będziesz jadł z głową, a przy ich drastycznym ograniczeniu możesz długo nienwytrzymac na "diecie".
  • Odpowiedz