Wpis z mikrobloga

@Nie_warto: To jest jakieś fejk konto moderatorki chyba 10 grup nt. Aliexpress, codziennie wstawia kilkanaście postów z ofertami super tanich RayBanów albo innych gaci z CK. Czym większy szum tym lepiej, bo jest dogadana z myfriendami że ma procent od każdej transakcji zrobionej z jej kodu promocyjnego, więc wrzuca ten podrabiany Chiński szajs a ludzie którzy dopiero odkrywają czym jest AliExpress się nabierają i kupują to barachło. Można się rozejść
  • Odpowiedz
@Nie_warto: nie wierzę że oświecone wykopki łykają tak oczywisty bait jakiejś karyny która sobie robi reklamę swoich grup fejsbukowych xD elita internetu xD
  • Odpowiedz
  • 1
@Nie_warto to nie tępa pani tylko wy jesteście tępi. To fanpage z gównem z aliexpress i ten fejkowy profil napisał to po to żeby fani Lewandowskiego tam weszli.
Co chwilę tak robią i wrzucają jakieś lipne niby recenzje ze swoimi reflinkami zarabiając hajs.
  • Odpowiedz
Fajna podpucha, co niestety poprawność wypowiedzi autorki zdradza :) Dla mnie ona nie jest "tak głupia" tylko próbuje być cwana i próbuje wysępić koszulkę udając własną głupotę :)
  • Odpowiedz
Przecież na chomiku można normalnie kupować filmy.


@Khorne_: Prawda. Baba trochę nie ogarnia chomika, ale śmiejący się z niej też nie lepsi, sami nie wiedzą o co chodzi. Nie wiem jak z tymi oficjalnie zakupionymi filmami, ale takie normalnie wgrane przez kogoś na konto mają podgląd 10-minutowy, który można obejrzeć bez pobierania/płacenia i w słabej jakości.

Jak byłem młodszy to sam myślałem, że te filmy są popsute i bym ich nie
  • Odpowiedz
  • 1
@Nie_warto: zastanawia mnie jakie procesy myślowe ledwo zachodzą w głowie takiej "osoby"

Co ona myślała? Że kupi "oryginalną" koszulkę rl9 z #!$%@? podpisem za 58.99zl+11zl przesyłka na chińczyku, ale ze się spóźnia bo akurat xionsiang zasłabł na produkcji podczas 73godzinnej zmienie i opóźniło. Pewnie sobie pomyślała, ty napisze do Roberta żeby pogonił tych ludzi żeby mi szybciej przysłali bluzkę żeby była dla Brayna na urodziny, i może Robert dorzuci mi z
  • Odpowiedz
Elita internetu zbaitowana przez fejkową Karynę z fb, jeszcze dokłada swoją cegiełkę, robiąc jej reklamę na innym portalu XD. Nie byłbym taki pewny, komu bardziej należą się prawa wyborcze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz