Wpis z mikrobloga

Jak bardzo złym pomysłem jest wyznanie koleżance z pracy, która ma narzeczonego i zaplanowany ślub, że mi się podoba? Co może stać się najgorszego? Kobiety z czymś takim lecą od razu do jakichś innych rozgadać czy raczej trzymają to dla siebie? Bardzo miło nam się rozmawia i mam ochotę jej powiedzieć, ale obawiam się, że jakaś afera z tego wyniknie, a mi oczywiście byłoby smutno i źle gdyby powiedziała, że nic z tego, ale jakoś bym to przeżył, uszanował i nie kontynuował dalej tematu tylko że mam obawę czy da radę dalej później pracować ze mną i czy nie będzie kręciła dramy jakiejś. Najwyżej zmienię pracę. Ech czuję w środku, że to zły pomysł, ale w środku gdzieś też odzywa się yolo. xD

#theoffice #pdk
Pobierz
źródło: comment_166132124902dHoP2w4GMEiUxBveyscd.jpg
  • 13
@Theos: dla chłopaka spotykanie się z koleżanką z pracy jest jak dla dziewczyny spotykanie się z bad boyem - KAŻDEMU TO SIĘ ZDARZYŁO I ZAWSZE JEST TO ZŁY POMYSŁ. Chcesz przyatakować pannę bo fajnie Wam się rozmawia? Z wieloma pannami rozmawiałoby Ci się fajnie gdybyś z nimi rozmawiał. Nie rób tego, szczególnie jak jest przed ślubem.
@Theos: Kwestia kontekstu. Nie wiem jak u Ciebie, ale znajomy pracujący w biurze miał dokładnie taką samą sytuację, podobała mu się sekretarka, której stanowisko było rzut beretem od jego. Co chwilę wymieniali uśmiechy, żarciki itp. Niestety była zaręczona, widać było parcie z jej strony na ślub, natomiast jej fagas (swoją drogą jakiś robol na magazynie), starał się to odwlec jak tylko mógł. Ostatecznie po wielu perypetiach w końcu się przełamał i
@Theos: a najlepsze jest to, że takie sytuacje jak w serialu są dość częste. W dodatku połowa tych związków jak nie więcej od razu widać z boku patrząc, że nie ma szans się udać tj. Tam nie będzie szczęśliwej radosnej rodzinki. Natomiast osoba, którą znasz, z którą mogło by się ułożyć nie ma szans bo nikt nie wyjdzie ze związku żeby szukać prawdziwego udanego związku :D
To piękne jest :)