Wpis z mikrobloga

@KusyZTR: Nikt Ci nie poda stawki z metra, bo to samo mieszkanie w zaleznosci od stopnia nasycenia bajerami moze kosztowac 50 jak i 150 z metra ;)
Przelicz sobie roboczo godziny, roboczogodzina to ok. 35€ w brutto i tyle.
Zakladajac ze masz freistellungbescheinigung to posrednicy placa srednio 25€/netto/roboczogodzina.
@s---k Z dietami za 40 godzin luzno tak wyjdziesz, liczac pierwsza klase.
@derezeus: Zostanie pare stow wiecej.
A zakladajac ze pracowalbys w duzym miescie i ogarnal lewy meldunek, plus pracowal w jednym miejscu to wyjdzie znacznie lepiej.
Ale jakby sie bujac z miejsca na miejsce to trzeba sobie odpowiedziec co bardziej sie ceni w zyciu. Czy komfort, czy kase ;)
Do tego OP pyta jak zgaduje pod wycene na firme. Stawki inne, ale i wszystko na jego glowie.
@NexciaK: ale ja tu pracuje na roboczo godzinie, mam mieszkanie.
Poprostu tutaj wszysycy rozliczaja sie pracujac dla spółdzielni na quadratometry w zaleznosci od zaawandowania instalacji.
Wiem, ze stawka za caly koszt instalacji tzn. Robocizna + material to jest 120 - 150 euro za metr.
Chcialbym sie dowiedzieć ile za sama robociznę od podstaw do zasilania i skrzynki mając freistellungbescheinigung moglbym wołać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KusyZTR: skoro masz freistellung to znaczy ze jestes samodzielny i mozesz wolac ile dusza zapragnie. Kwestia tylko tego czy znajdziesz kogos kto sprosta twoim oczekiwaniom
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KusyZTR: nie chce Cie zniechecac ale do spoldzielni nawet jak zlozysz Angebot ze bedziesz za darmo robil to masz marne szanse zeby sie dostac