Wpis z mikrobloga

OK, SO BASICALLY IM VERY SMOL
but satisfying ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gusto Rozkręcić komuś konto na #shopee ? ( ͜͡ʖ ͡€) ( ͡ ͜ʖ ͡)

Mam sporo do czynienia ze sprzedażą i wynikami sprzedaży online w #gusto i u innych klientów #ecommerce których prowadzimy. Shopee raczej się opłaca. Nowy sprzedawca startuje z 3 miesięcznym okresem bez prowizji, jest indywidualny opiekun, który podsuwa spoko opcje na kampanie kuponowe. Prowizje, które wjeżdżają po 3-miesiącach są niższe niż na #allegro (póki co). Jeżeli prowadzisz sprzedaż online i chcesz wejść na Shopee, to możesz skorzystać z naszej pomocy. W ramach Yasecure (złośliwi mogą mówić, że to dział IT Żelków Gusto) ogarniemy Ci to (ʘʘ)
ecco - OK, SO BASICALLY IM VERY SMOL
but satisfying ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gusto Rozkręcić kom...

źródło: comment_1661261843EAjhs7ZfCpqapbCM8ylNKn.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
O ja też mam tak samo częściej kupuje na shopee niż na allegro. Widzę że więcej sklepów jest na shopee znanych z allegro
  • Odpowiedz
@PrestoX: @ecco: a ja nie potrafię korzystać z Shopee - jakieś gry, kupony które działają jak chcą (albo nie działają wcale) i ogolnie inne ceny w sklepie inne w koszyku... Wolę jednak Allegro
  • Odpowiedz
@Lapidarny: same here. W dodatku masz jakiś kupon dla nowych użytkowników. To założyłem konto, ale kuponu niet xD i te rabaty które u mnie nie działają / nie naliczają się xD
  • Odpowiedz
@ecco: Shopee działa jak chce, regularnie wywala przy zmianie punktu odbioru w aplikacji albo źle wyświetla podstrony.

Nie wspomnę o fatalnej wyszukiwarce czy wolnej amerykance w anulowaniu zamówień przez sprzedających i braku możliwości wystawienia negatywa takowym.
  • Odpowiedz
@Lapidarny: @darqnies: @WabiSabi: dzięki za info jak to wygląda z drugiej strony. Przyznam szczerze, że jak to wygląda ze strony kupującego znam tylko na własnych zamówieniach i w sumie nie doświadczyłem niczego szczególnego
  • Odpowiedz
@ecco: Elko. Nie chce mi się szukać, wiec pytanko: czy macie żelki głównie z żelatyną czy są tez jakieś weganskie/wegetariańskie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
panie @ecco jak to tak że reklamujesz boxa za 25 zł a na twojej stronie nagle promocja i za naście jest to samo jak ja już kupiłem za 25? Nieładnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz