Wpis z mikrobloga

Kiedy byłem małym chłopcem, w latach 80. XX wieku jeździłem z ojcem tankować malucha na CPN przy ówczesnej ul. Rewolucji Październikowej, obecnie Władysława Andersa. Lubiłem ten moment, gdy tata odkręcał korek wlewu, wkładał pistolet, a wnętrze pojazdu wypełniał ekscytujący zapach etyliny 94. Po czterdziestu latach dalej lubię się napawać zapachem benzyny podczas tankowania.

Dlatego cieszę się, że współcześni deweloperzy wychodzą naprzeciw fetyszystom benzyny i budują nowe mieszkania tuż przy stacjach benzynowych. To innowacja, na którą czekałem całe życie. Zapraszam na krótki spacer będący kontynuacją spaceru Program 3: Mycie zasadnicze odbytego dziewięć miesięcy temu.

#zlotawolnoscdeweloperska - krakowska nowoczesność
#krakow #mieszkaniedeweloperskie #patodeweloperka
DerMirker - Kiedy byłem małym chłopcem, w latach 80. XX wieku jeździłem z ojcem tanko...

źródło: comment_1661231731VYYONHMeqFo23l8KS4vPNG.jpg

Pobierz
  • 205
@DerMirker: wez przy Opolskiej zrob fotorelacje. Buduja bloki 1-2 metry od drogi xD ta droga jest zajebiscie głośna, plus non stop karetki, nawet po 23… czasem o 5 rano z sygnalem xD. Tam w tych mieszkaniach nie bedzie jak funkcjonowac xd ale znowu 13 z metra i jakis rentier kupi xD
@DerMirker: nie chce sie czepiać bo masz troche racji ale nawet w Wiedniu w starych kamienicach na parterze jest stacja benzynowa a na górze normalnie mieszkają ludzie. Więc to nie tylko polska specyfika to co pokazujesz.
@buysy a czym ono takie prestiżowe? Pytam bo mieszkam obok często przechodzę tamtędy albo jadę rowerem i jedyne co mi się nasuwa na myśl to że niektórzy mogą zbić piątkę z sąsiadem z bloku naprzeciwko, albo podelektować się zapachem spalin autobusów rano (obok jest czynna zajezdnia autobusowa).
@KoleS46: mnie nie pytaj dlaczego, ale uznawane za prestiżowe jest - można tam spotkać jakichś celebrytów drugiej kategorii czy piłkarzy ekstraklasy. pewnie chodzi o lokalizację i standard wykończenia osiedla. co jak co jest tam w środku bardzo ładnie i każdy blok ma dostępną dla lokatorów siłownię nawet. no ale fakt, jak sąsiad ma większy telewizor to śmiało możesz oglądać z nim na wspólnej XD a jak przyjedziesz do kogoś w odwiedziny
Dlatego cieszę się, że współcześni deweloperzy wychodzą naprzeciw fetyszystom benzyny i budują nowe mieszkania tuż przy stacjach benzynowych


@DerMirker: Z tej odległości nic nie poczujesz.