Wpis z mikrobloga

Kiedy byłem małym chłopcem, w latach 80. XX wieku jeździłem z ojcem tankować malucha na CPN przy ówczesnej ul. Rewolucji Październikowej, obecnie Władysława Andersa. Lubiłem ten moment, gdy tata odkręcał korek wlewu, wkładał pistolet, a wnętrze pojazdu wypełniał ekscytujący zapach etyliny 94. Po czterdziestu latach dalej lubię się napawać zapachem benzyny podczas tankowania.

Dlatego cieszę się, że współcześni deweloperzy wychodzą naprzeciw fetyszystom benzyny i budują nowe mieszkania tuż przy stacjach benzynowych. To innowacja, na którą czekałem całe życie. Zapraszam na krótki spacer będący kontynuacją spaceru Program 3: Mycie zasadnicze odbytego dziewięć miesięcy temu.

#zlotawolnoscdeweloperska - krakowska nowoczesność
#krakow #mieszkaniedeweloperskie #patodeweloperka
DerMirker - Kiedy byłem małym chłopcem, w latach 80. XX wieku jeździłem z ojcem tanko...

źródło: comment_1661231731VYYONHMeqFo23l8KS4vPNG.jpg

Pobierz
  • 205
Otoczenie bloku to kostka, kostka z plamą oleju silnikowego, kostka z nagrzanymi od słońca samochodami; więcej bloków, stacja benzynowa, niewidoczna na zdjęciu myjnia automatyczna, dwupasmowa droga oraz tramwaj. Polecam szanownej uwadze rozpaczliwie walczące o życie drzewka, pożółkłe od upałów i brudne od pyłu. Pochylmy się także nad ogrodem kwietnym na lewo od czarnego kontenera.
DerMirker - Otoczenie bloku to kostka, kostka z plamą oleju silnikowego, kostka z nag...

źródło: comment_1661231890wjrMEwNeD9Xw0bXYBtaSM0.jpg

Pobierz
@DerMirker wpis budzi jedynie politowanie ludzi którzy wyszli kiedyś ze swoich piwnic i widzieli, że nawet głupi Szwajcarzy stawiają bloki a w parterze robią stacje paliw. Takie stacje bez trudu spotka się w największych miastach jak Berlin, Wiedeń itd. Kwestia oszczędności miejsca a tankować gdzieś trzeba.

Shell w Zurychu.
papaj2137 - @DerMirker wpis budzi jedynie politowanie ludzi którzy wyszli kiedyś ze s...

źródło: comment_1661236635sBP4rsxRCZqYksetKHsZFq.jpg

Pobierz