Wpis z mikrobloga

@4ntymateria haha bywa i tak! Siostra miała ciążę zagrożona to poszła normalnie na L4 w odpowiednim czasie a są inne co od razu po stosunku xD
Chociaż nie powiem, znam kobietę co 3 razy poroniła bo traciła ciążę za przeproszeniem pierdnieciem xd
Problem w lekarzach który z dupy wypisują
Chociaż też kto bogatemu zabroni ¯_(ツ)_/¯ jak dla mnie za mało jest tacieżynskiego
Co to 2 tygodnie ( ͠° °
@ciasteczkowy_otwur: dlatego kobietom się nie zaleca robienia sobie sześciopaka bo u takich pań porody są bardzo ciężkie ze względu na te mięśnie i jakoś to później mocno wpływa na czas porodu.
Zresztą sama już widziałam ze 2 kobiety w zaawansowanej ciąży na siłce, ćwiczące z ciężarami... miałam rozkminę czy one to jakoś konsultują z lekarzami czy się dobrze czują i yolo.
@4ntymateria: Ale to dziecko ma tam wirówkę xD.

Poza tym ciąża chyba podnosi jakieś tam hormony (nie znam się, tylko kiedyś coś czytałem) przez co organizm kobiety jest wydajniejszy. Kiedyś Niemki (?) stosowały to chyba jako doping, że je zapładniano, a potem po przeprowadzano aborcję.

/nawet znalazłem, w 1988 roku tego zakazano.
@MateMizu: o #!$%@? XD

Doping ciążowy


Olga Kowalenko, 44-letnia dziś rosyjska gimnastyczka, medalistka igrzysk olimpijskich w Meksyku (1968) przyznała, że trenerzy zmuszali ją do zachodzenia w ciążę, a później jej przerywania. "Nasi lekarze twierdzili, że organizm kobiety w ciąży wzmacnia się i jest to przydatne dla sportu" -- powiedziała Olga Kowalenko w niemieckiej telewizji RTL. Płacząc przyznała ona, że zaszła w ciążę ze swoim narzeczonym, a następnie przerwała ją, gdy płód