Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 267
Ale inba we wsi xD
Somsiadka wezwała policję na sąsiada że śmierdzi bo nawiezione kurzego nawozu w pole xDDDD

Ja nie wiem co tacy ludzie myślą przeprowadzając się na wieś. Tym bardziej, że mój ojciec pamięta jak jeszcze jej ojciec w polu robił xD

#wies #rolnictwo #patologiazmiasta
Pobierz
źródło: comment_1660891131uUaZKolTQqG8KlyxrKNbRl.jpg
  • 55
Somsiadka wezwała policję na sąsiada że śmierdzi bo nawiezione kurzego nawozu w pole xDDDD


@pesymistyk: mieszkasz w Kołobrzegu? Tam ostatnio jest taka imba, że #!$%@? na cały rejon xD
Jak zaczyna się do niej przeprowadzać patola z miasta... To przeważnie jacyś dziwni podludzie.


@kwahu666_ponownie: O, mam takiego sąsiada. Raz już miał nalot za 2 kg marychy, raz skosił z 2 paski trawki i skończył, bo zmęczony, a #!$%@? jest co tydzień.
@pieknamarion: gospodarstwo jest pożyteczne, n***********e dzwonów nie.


@Relkin: W jaki sposób te gospodarstwa są pożyteczne? Ci farmerzy, którzy produkują żywność i to już bardziej przedsiębiorcy, z maszynami za miliony i setkami hektarów pola. A na takich zabitych dechami wiochach, to zawsze jakiś władek z „trzydziechą” i 3ha pola najgorszej klasy, gdzie sadzi dla siebie ziemniaki i trochę zboża dla krowy.
@pesymistyk: generalnie całe życie miasto here, ale jak słyszę, że ktoś przeprowadza się na wieś a potem kręci takie inby to soczyste tfu na fejsa. I to nie mieszkańcy wsi, ani nie miastowi są winni tylko wydaje mi się, że polska powiatowa xd Wyjedzie taki ze Smródkowa 20k do wojewódzkiego, posiedzi parę lat, pozgrywa miastowego, a potem marzy mu się cisza i spokój błogiej wsi, sprzedaje swój apartament 40m2, dobiera kredyt