Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 267
Ale inba we wsi xD
Somsiadka wezwała policję na sąsiada że śmierdzi bo nawiezione kurzego nawozu w pole xDDDD

Ja nie wiem co tacy ludzie myślą przeprowadzając się na wieś. Tym bardziej, że mój ojciec pamięta jak jeszcze jej ojciec w polu robił xD

#wies #rolnictwo #patologiazmiasta
Pobierz
źródło: comment_1660891131uUaZKolTQqG8KlyxrKNbRl.jpg
  • 55
@robertx: Ale ty wiesz, wielki obrońco uciemiężonych, poczciwych rolników, że ich też obowiązują normy? Masz coś takiego jak normy uciążliwości zapachowej, tak samo jak normy dopuszczalnego hałasu?

Bawi mnie taka hipokryzja, jak chcieli niedaleko mojej wiochy postawić fermę drobiu, to mieszkańcy się zesrali i pisali petycje chyba do samego papieża, żeby to zablokować, bo będzie im śmierdziało xd To samo z wiatrakami było - też zablokowali, bo miało to powodować zbyt
@pesymistyk: I jeszcze od siebie dodam, że ktoś może powiedzieć, że Ci miastowi to chamy i samoluby są, a jest dokładnie odwrotnie. To rolnik myśli tylko o sobie, byle pole obrobił, a reszta ludzi niech sie pi3rdoli. No bo przecież zdjęcie i założenie hedera do kombajnu to mu zajmie 2h, a tak najwyżej zginie na drodze jakaś rodzina z dzieckiem, wracająca z wakacji. Ale 2h zaoszczędzone.
@rolnik_wykopowy: o jak się obsrał wsiur XD dopłaty z moich podatków pociągnięte? Cała rodzinka siedzi na krusie żerując na innych? Ale na ciebie pluję, wyjezdżacie swoimi traktorami bez świateł, brudzicie całą jezdnię gnojem na odcinku wielu kilometrów (oczywiście wam to nie przeszkadza brudasy, a dla motocyklistów to poważne zagrożenie), zachlewacie pałe i tak jeździcie. Gdyby nie wieczne żerowanie na "miastowych", to byś śmierdzielu dalej na c330 po dziadku jeździł.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@robertx: wsiurku, przecież to jest dokładnie to. Boicie się miastowych, bo dalej chcecie żyć w swoich zapadłych dziurach, a miastowi dążą do ładu i harmonii. Wy się po prostu lękacie zmian na lepsze, bo jak pradziad i dziad używali sławoiki, to wy też się boicie zbudować łazienkę. Także zamilcz i wracaj do obory albo ciągnąć dopłaty unijne.

@atrophy: opowiadaj o tej harmonii
@yhbgrobdoivbvwamsv no dokładnie, jeżeli nie masz kurnika albo jakiegoś budynku gospodarczego za płotem to przez 90% czasu w ciągu roku jest spokój ale są ludzie i "ludzie", ten sam schemat co przy kupowaniu działek przy lotnisku a potem narzekanie że głośno bo samoloty latają. Mi jedyne co tak dość mocno przeszkadza w tej wiejskiej egzystencji to dalej zerowa świadomość w kwestii obsługi pieca bo nie dość że wsiok nawrzuca jakieś kawałki meblościanki