Wpis z mikrobloga

@kocham-pati-3: Mimo że miałem 7 lat to pamiętam jak by to było wczoraj A potem zajawka na fifa 98, we dwóch z kumplem na jednej klawie graliśmy, jeden biegał a drugi strzelał na zmianę
@kocham-pati-3: dla mnie pierwszy świadomy to Korea - Japonia 2002. Zaczęło się od kart z reprezentacjami w chipsach, gdzie na każdej podane były największe gwiazdy danej ekipy (w Polsce wymienieni byli Dudek i chyba Hajto albo Jacek Bąk, nie pamiętam już dokładnie) i takiej dużej planszy z całym składem Polski (niewyjaśnioną zagadką dla mnie było kto to Adam Matysek i dlaczego ma wpisane, że nie gra w żadnym klubie). Później dwa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kocham-pati-3: pierwsze mistrzostwa i jedyne, gdzie obejrzałem prawie każdy mecz. finał odbył się w moje urodziny,. do dzisiaj czuję rozgoryczenie po finale, gdy Brazylia przegrała. przez ronaldo polubiłem Inter, którym kibicuje do dzisiaj
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
I zwyciężyło piękno futbolu, to była świetna historia z chłopakami z faweli którzy w finale rozbili niemiecką maszynę.

@Milioner_z_Choroszczy: dla mnie 2002 to też pierwszy i najbardziej magiczny mundial, ale Niemcy nie byli wtedy żadną maszyna - fatalne euro 2000, kiepskie eliminacje do mistrzostw, byli daleko w rankingach bukmacherów.
Z turnieju pamiętamy ich 8-0 z Arabia Saudyjska, ale poza tym nie pokazali nic specjalnego i mieli bardzo łatwa drabinkę do finału
@kocham-pati-3: po (albo przed, nie pamiętam) tym mundialu chciałem sobie za hajs z komunii kupić kompletny oryginalny strój Ronaldo razem z korkami zamiast komputera bo akurat pokazali go w Bravo Sporcie xD
na szczęście rodzice wybili mi to z głowy xD