Wpis z mikrobloga

@kocham-pati-3: ech 98 nie ogladalem, bo za mlody ale od 2002 wszystkie mundiale i az mi sie plakac chce jak pomysle, ze teraz mundial w tym gowno kraju i to jeszcze zima, to nie bedzie to samo co poprzednie mundiale (,)
@kocham-pati-3: Były to ciekawe czasy.
Mundial se tak średnio już pamietam. Natomiast pamietam ta fascynacje innym krajem, ze tam wszystko takie inne itd. Pokazywali strefy kibiców we Francji, imprezy czy ogolem miasta. W latach 90 dla przeciętnego Polaka to było coś niesamowitego.
Pamietam tez ze z połowa dzieci w szkole chodziło w zwykłych t shirtach z targu z napisem france 98 xD Kto bogatszy miał ta niebieska koszulkę z niebieskimi spodenkami
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kocham-pati-3: o #!$%@? pamiętam, miałem 7 lat i płakałem, że Brazylia przegrała ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Poza tym nie FIFA 98 tylko w ISS Pro '98 ( ͡ ͜ʖ ͡)
@kocham-pati-3: Kurcze, pamiętam jak dziś, miałam wtedy 11 lat ʕʔ byliśmy całą rodzinką nad morzem, razem z ciotkami i wujkami i ich dziećmi i oglądaliśmy wspólnie mecze () ja kibicowałam Chorwacji, no bo taki mały kraj a tak wszystkich ogrywa ( ʖ̯)