Wpis z mikrobloga

@Zoliborskaskoda tylko po części racja. Rodzic do końca życia ma zapewnić utrzymanie wsparcia, miłości i troski. Materialnie na pewno nie. Mogą POMOC, ale nie muszą. Mogą pomóc Ci zarobić, ale nie dawać na zachcianki. Gdy zabrakło mi kasy i od ojca wziąłem 30 zł na fajki to rpracowalem po godzinach za friko u niego by sobie sumienie oczyścić. Rodzice zostają z tobą na zawsze nawet po ich śmierci więc ważne by zostawili
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zoliborskaskoda: przecież nie pchałem się na ten świat, więc teraz opiekujcie się mną, bo jestem upośledzony i nie umiem wziąć odpowiedzialności za swoje życie, więc nie dam rodzicom - którzy poświęcili dla mnie swoją młodość - wytchnienia, tylko będę pasożytem.
później zostawiać je na pastwę losu, kiedy okazuje się, że nie są sobie w stanie poradzić.


@Nawo: moze po prostu taki osobnik niech sie przyzna ze mu sie nie chce pracowac a nie wymysla jakies nowe prądy filozoficzne xD
@Nawo tak działa natura, każdy gatunek dąży do potomstwa aby przetrwać, najsłabsi odpadają. Nie zmienisz tego. Nie wymyślił tego człowiek i nie da się tego zmienić. Nawet zakładając że trafią się #!$%@?ęci rodzice którzy utrzymują swojego 50 letniego potomka. No ale w końcu umrą, co wtedy? Obcy ma Ci dawać michę? On też nie jest odpowiedzialny za Twój byt