Wpis z mikrobloga

@5da4266d3de6dbaf425a2d4fc16225d0: Wcześniej jeszcze sprzedaż całego majątku i wszystkie co masz a później ludzie i tak umierają, jak chcesz temu przeciwdziałać? Różnica jest taka, że my korzystamy z życia a Ty harujesz jak wół, aby brać udział w wątpliwej gonitwie ewolucji, żeby przekazać swoje geny, a po co jest Ci to potrzebne? Neet jest prawdziwym ucieleśnieniem nihilizmu i prawdziwej, nieskazitelnej wolności. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ty wybierasz bycie
@Zoliborskaskoda raczej bym powiedział że obowiązkiem rodzica jest dopilnować żeby dziecko było szczęśliwe a potem dopilnować by poradziło sobie na swoim, ja mieszkam na wsi i mamy gospodarstwo, moje wakacje nie istnieją i chodzę wiecznie zbolały, hajs z tego jest ale nwm nie wolałbym być biedniejszy a po prostu mieć swoje życie. To samo tyczy się ludzi którzy są za biedni by to dziecko miało jakieś spoko życie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zoliborskaskoda: w Polsce to wygląda tak, że przez 16 lat rodzic niby utrzymuje dziecko (tak, do 16, bo od wtedy już można dorywczo pracować; i tak, niby, bo tylko zapewnia minimum i to jeszcze z 500+ a nie ze swoich), a przez kolejne 50 lat to dziecko utrzymuje rodzica.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Glikol_Propylenowy:
Po pierwsze to grzeczniej. Po drugiej nigdzie nikogo nie obraziłem. Wyraziłem swoją subiektywną opinię.

Jasne. Każdy może się realizować jak chce. Jednakże Wy się oszukujecie i to wiecie. Przeżyć życie przed kompem. Tak wybrałem to. Śmiech na sali. Trochę ambitniejsi byście mogli być.

Po trzecie nie zwalajcie swojego #!$%@? na inne osoby.
@Glikol_Propylenowy:

Różnica jest taka, że my korzystamy z życia


To jest ciekawa koncepcja, tylko w praktyce chyba jednak sprawdza się tylko u 0.1% ludzi, bo czym innym jest neet jak masz bogatych rodziców i wozisz się jak jakiś Dan Bilzerian, a czy innym kiedy żyjesz w Polsce B i twoje "korzystanie z życia" sprowadza się do harnasia w piwnicy 2x2m ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Neet jest prawdziwym
@PanMuchomorek: Przykry z Ciebie człowiek, taki którym nigdy nie chciałbym się stać. Sam prowokujesz i zaczepiasz swoimi wpisami, a potem "grzecznej xD"
Spoko, nie szukam przecież u Ciebie poklasku, czy aprobaty, ale też w dupie mam to co sobie o nas myślisz. ¯\_(ツ)_/¯ Swoją opinię już wyraziłeś, więc nie musisz się platać po tagu jak gówno w przeręblu. Ludzie nie muszą się ze sobą lubić, czy się z sobą zgadzać a
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TrzyZnaki:
Po części w sumie tak. Jednakże ze wszystkiego da się wyjść mordo. Sam kiedyś siedziałem tylko w domu i grałem w gry. Potem dzięki swojemu uporowi znalazłem sens i ludzi dookoła.
@5da4266d3de6dbaf425a2d4fc16225d0: Widzisz, ja na swojego neeta akurat sam zarobiłem i nie muszę korzystać z pieniędzy rodziców. Fakt, nie mam własnego mieszkania, ale kompletnie nie jest mi ono potrzebne do szczęścia. Ja mam taka filozofię, żeby dostosować ją do innych, ale u mnie osobiście wygląda to tak, że zarobiłem na swoje neetowanie, ale prowadzę skromne życie, a kiedy pieniądze zaczna się kurczyć to wrócę do pracy, przepracuje niechętnie rok czy dwa i