Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Powiedzcie mi co zrobiłem nie tak? Gdzie popełniłem błąd w życiu? Skończyłem studia, pracuje w korpo (nie IT), wiem mniej więcej kto ile zarabia, rozmawia się na co dzień o wydatkach jakie kto miał, o problemach, planach na przyszłość, mieszkaniach, itd..

Sytuacja #1 - czy to na parkingu pod sklepem, czy pod mcdonaldem, na światłach zdarza mi się zobaczyć BMW pokroju 4 (F36) - nie znam się na tyle, nie wyglądają na tanie. Za kierownicą siedzą typowe łebki, bez obrazy ale aparycja typowego wiejskiego podrywacza-cwaniaczka (nie żaden seba czy łyse karki od brudnej roboty). Jakim cudem tacy ludzie jeżdżą takimi fajnymi sportowymi BMW? Nie są to te najdroższe/najnowsze modele ale widać że do tanich nie należą. U mnie w #korpo nikt by sobie na takie coś nie pozwolił bo raz że to spory wydatek, dwa trzeba mieć na bieżące opłaty i każdy gdzieś tam oszczędza na inne ważniejsze rzeczy jak np. mieszkanie. Nie mówię o wolnej gotówce ale nawet na kredyt nie brzmi racjonalnie bo bieżące koszty życia nie pozwalają na takie głupoty.

Sytuacja #2 - trochę #blackpill xD bo widzę typowych chudych sebków, klata jak czoło komara w klasykach (albo gruzach jak kto woli) typu E36, E46 z (UWAGA) nawet fajną laską obok. To ja jestem kilka poziomów wyżej niż taki jegomość i pewnie nawet by nie spojrzała na mnie xD Jak to możliwe że takie sebki mają fajną laske???

#bmw #samochody #przegryw #tfwnogf #przemyslenia #wygryw #sebix #zarobki #motoryzacja #niebieskiepaski #zwiazki #relacje

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62fdeb776bf3a141a79b63a9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Powiedzcie mi co zrobiłem nie tak? ...

źródło: comment_16608086751od3YkPe1gcgT4QIzovtlZ.jpg

Pobierz
  • 133
@AnonimoweMirkoWyznania:
#1 a) to nie są drogie auta, premiumy dłużej wyglądają na świeże b) rodzice są dziani albo ich ustawili c) nie mają nic oprócz samochodu
#2 a) nie ma czego zazdrościć, intelektualnie te laski są na ich poziomie, mentalnie to seba i karyna tylko w lepszym aucie niż E36
@Stark_Espada:

zakładając, że faktycznie są ładne to pewnie są to zwykłe karynki, czyli intelektualnie dopasowane do swoich sebów


XDD wystarczy, że jeździsz >15 letnim bmw a wykopki już wiedzą wszystko o tobie i o twojej dziewczynie xD
@AnonimoweMirkoWyznania:
- Już sam przywilej mieszkania otrzymanego od rodziców lub mieszkania z nimi w dużym domu odejmuje ci 1,5-3k miesięcznie kosztów - wystarczy nadwyżki, żeby wziąć nowe auto w kredyt lub leasing w działalności. Takich osób jest bardzo dużo, szczególnie w większych miastach.
- Często auta wyglądające na drogie wcale takie nie są, auto ze zdjęcia (używane, nieuszkodzone) to 65k, co dla osoby oszczędzającej 2,5k miesięcznie oznacza śmieszne 2 lata zbierania
sytuacja #2 - trochę #blackpill xD bo widzę typowych chudych sebków, klata jak czoło komara w klasykach (albo gruzach jak kto woli) typu E36, E46 z (UWAGA) nawet fajną laską obok. To ja jestem kilka poziomów wyżej niż taki jegomość i pewnie nawet by nie spojrzała na mnie xD Jak to możliwe że takie sebki mają fajną laske???


@AnonimoweMirkoWyznania: bo prawda jest taka, że blackpill to jest tak bzdurna ideologia, że
MocnaSurykatka: Ja ci zaraz synek wszystko opowiem. Mam wśród znajomych (bardziej znajomi znajomego, których bezpieczniej jest znać, w razie gdybyś na nich trafił) kiboli pewnego rzeszowskiego klubu. Otóż każden jeden to okrutny imbecyl z mózgiem przeżartym sterydami, ale każdy w markowych ciuchach, z pełnym portfelem i w nowej furce. Tajemnica ich sukcesu? Dwa słowa - sprzedaż narkotyków. Sami się śmieją, że za PiSu mają nieograniczone możliwości biznesowe, bo policja w żaden
@trololo55 też myślę, że trochę z tych ludzi ma ogarnięte lub #!$%@? na inne większe wydatki np. Mieszkają u starych lub mają mieszkanie więc mogą kupić se auto.

Ja chcąc kupić drogie auto na moje możliwości musiałbym wcześniej olać np. Kupno domu, hobby, motocykl. Część tych ludzi ma to fajne drogie auto jako jedyną rzecz.

Trochę inaczej plasują się wydatki (i zarobki) jak masz 30lat i dom, hobby, wakacje i drogie auto.
@AnonimoweMirkoWyznania: mam taką 4er w 3.0 xdrive, 28lvl here i na 100% nazwałbyś mnie chudym sebą (70kg, 1.85) i to z bieda osiedla 45m2 mieszkanie.

Powiem ci coś.
#!$%@?łeś sobie latka bo zamiast ruszyc dupe i zrobic coś innego, coś pokombinować, ruszyć łbem to myślaleś, że jak wbijesz na studia, potem do korpo tak jak 85% spoleczenstwa i nagle bedziesz mial 15k w lape. Nic od siebie nie dales tylko poszedles
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Mam, a raczej miałem takiego znajomego, który kilka lat temu wyjechał do Holandii. Do tej pory z tego co widziałem na zdjęciach mieszka w baraku, ale przed tym slumsem stoi właśnie BMW za ponad 100k XD. W Polsce wydajesz ponad 1/3 wypłaty na mieszkanie/dom/wynajem/kredyt w tym wieku i od razu na mniej cię stać. Każdy ma też swoje priorytety. Dla jednego ważniejsze jest auto, a dla drugiego normalne warunki mieszkaniowe
BiałkowaLama: @nad__czlowiek:

bo jak wyjdziesz 2-3 razy w domu to kiśniesz z tego co pisali wykopki, widząć gośći 10cm niższych od laski idących za rękę, przytulających się. Tak samo ulane gruby faceci i ładna laska obok, suchoklatesi itd.


ale wysryw zielonki. chodze codziennie po warszawskich ulicach i nigdy nie widze takiej pary. Nawet wsrod osob okolo 40, to NIGDY nie zobaczysz fajnego milfa w towarzystwie faceta, ktory nie jest zadbanym
ale wysryw zielonki. chodze codziennie po warszawskich ulicach i nigdy nie widze takiej pary. Nawet wsrod osob okolo 40, to NIGDY nie zobaczysz fajnego milfa w towarzystwie faceta, ktory nie jest zadbanym 40 latkiem z lekkim brzuszkiem, a ty #!$%@? cos o hordach manletów chodzącuch po ulicach z atrakcyjnymi kobietami. Za dlugo chyba siedzisz na sloncu, albo jestes nnaganiaczem na szkolenia pua XD


@AnonimoweMirkoWyznania:

Oni tylko udają, to nie może być
nad__czlowiek - > ale wysryw zielonki. chodze codziennie po warszawskich ulicach i ni...