Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Powiedzcie mi co zrobiłem nie tak? Gdzie popełniłem błąd w życiu? Skończyłem studia, pracuje w korpo (nie IT), wiem mniej więcej kto ile zarabia, rozmawia się na co dzień o wydatkach jakie kto miał, o problemach, planach na przyszłość, mieszkaniach, itd..

Sytuacja #1 - czy to na parkingu pod sklepem, czy pod mcdonaldem, na światłach zdarza mi się zobaczyć BMW pokroju 4 (F36) - nie znam się na tyle, nie wyglądają na tanie. Za kierownicą siedzą typowe łebki, bez obrazy ale aparycja typowego wiejskiego podrywacza-cwaniaczka (nie żaden seba czy łyse karki od brudnej roboty). Jakim cudem tacy ludzie jeżdżą takimi fajnymi sportowymi BMW? Nie są to te najdroższe/najnowsze modele ale widać że do tanich nie należą. U mnie w #korpo nikt by sobie na takie coś nie pozwolił bo raz że to spory wydatek, dwa trzeba mieć na bieżące opłaty i każdy gdzieś tam oszczędza na inne ważniejsze rzeczy jak np. mieszkanie. Nie mówię o wolnej gotówce ale nawet na kredyt nie brzmi racjonalnie bo bieżące koszty życia nie pozwalają na takie głupoty.

Sytuacja #2 - trochę #blackpill xD bo widzę typowych chudych sebków, klata jak czoło komara w klasykach (albo gruzach jak kto woli) typu E36, E46 z (UWAGA) nawet fajną laską obok. To ja jestem kilka poziomów wyżej niż taki jegomość i pewnie nawet by nie spojrzała na mnie xD Jak to możliwe że takie sebki mają fajną laske???

#bmw #samochody #przegryw #tfwnogf #przemyslenia #wygryw #sebix #zarobki #motoryzacja #niebieskiepaski #zwiazki #relacje

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62fdeb776bf3a141a79b63a9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Powiedzcie mi co zrobiłem nie tak? ...

źródło: comment_16608086751od3YkPe1gcgT4QIzovtlZ.jpg

Pobierz
  • 133
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania jaki problemem jest zarobić na takie auto?
Ja w 1.5r po szkole w januszexie zarobiłem na auto wartości 65 tys. Fakt robiłem nadgodziny i przykładałem się do pracy od początku co zostało mi godnie wynagrodzone. Dzisiaj po 4 latach pracy gdyby nie kupno mieszkania mógłbym jeździć autem za dobre 150 tys. Od rodziców nie dostałem grosza, aby i aż mieszkam z nimi
  • Odpowiedz
MeksykańskaSurykatka: @Tenczlowiektutaj: @bartez_94: zawsze mam XDDD z tych napuszonych dronów robiących jakieś kolorowanie exceli w korpo. Maja te robote tylko dlatego, ze mozna im placić 4x mniej niż ludziom na zachodzie, a z jakichś powodów nie można tego wyrzucić do Indii oraz są tańsi niż wprowadzenie automatyzacji procesów, a noszą się jakby byli jakimiś managerami robiącymi dynamiczne kariery bo dostali biurko w szklanym biurowcu, automat z najtansza kawa z
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: 1. Te auta tylko wydają ci się drogie a w rzeczywistości kosztują max 60 tys, jedz do Holandii czy Niemiec to w pol roku zarobisz jak będziesz yebal nadgodziny i nie jesteś jakims ćpunem co całą wypłatę na zioło wyda
2. Te laski nie są pięknie, a po drugie skoro nawet na ciebie patrzą to jesteś brzydki i tyle
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Jeśli to Twoje korpo to typowa fabryka smrodu i kosisz coś około 5k na czysto i nie masz auta, to jesteś tak naprawdę niżej a nie wyżej od gościa mającego F'ke, gościa który sobie własną pracą na nią zarobił nawet jeśli była to praca fizyczna tj. płytkarz, glazurnik itd.

Oczywiście to w oczach raczej prostych kobiet, bo rozumny i kulturalny człowiek nie będzie za specjalnie patrzył na Ciebie przez pryzmat
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Ocenianie ludzi po wyglądzie - check
Pieniądze to nie wszystko miras, czasami serio liczy się wnętrze danego człowieka i to jak dobrze się dogaduje z dziewczyną, chociaż tu też wygląd to nie wszystko i taka ładna laska może być albo super dziewczyna i materiałem na zone, albo kompletnym szonem z którym nie chciałbyś mieć nic wspólnego.
No i poza tym, tatuś takiego kolesia może mieć swoją firmę a autko jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: bo Seba jak tylko uzbiera potrzebna kwotę to bez namysłu szuka i kupuje furę a Ty pomimo że Cię stać będziesz szukał tysiąca wymówek czemu tego nie zrobić, a to bezyna droga, a to utrzymanie, a to spadek wartości

Z resztą może samochody/motoryzacja nie jest dla Ciebie tak ważna, gdyby była to uwierz znalazł byś sposób
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: odnośnie sytuacji 1:

- po pierwsze jak wyżej wspomniano F36 to już nawet ośmioletnie auta, masz pewnie w głowie obraz że starsze samochody to gruzy typu Passat B6 ale czas poszedł do przodu i niedługo auta wyglądające jak nowe będą mieć już 10 lat
- po drugie masa aut typu Mustang to rozbitki ściągane z USA za grosze i klepane na miejscu. Jeżeli widzisz typa w Mustangu to na 99%
  • Odpowiedz
bo ludziom z korpo wydaje się, że są kimś ważnym bo w końcu mają tytuł Senior Rimming Manager a tak na prawdę są outsourcingowymi hindusami tyle, że w koszulach i z ponglishem. 10-15k to nie są duże zarobki, szczególnie teraz. Mój kumpel nie poszedł na studia tylko przejął komis samochodowy po swoim ojcu, otworzył warsztat i nie wiem ile zgarnia, ale C4S 992 w lizingu jest xD
  • Odpowiedz
@NadmiarNiedoboru: Dokładnie. W korpo pranie mózgu robią ludziom żeby więcej pracowali. Nazywają to motywowaniem pracowników ;) Wciska się właśnie kity, że są ważni, że ich praca zmienia świat i inne górnolotne idee. Przy awansach nie daje się hajsu (jeśli przebije procentowo inflację to sukces) tylko nowe dziwne nazwy stanowisk.

A potem taki zmanipulowany korpoludek myśli że coś znaczy.
  • Odpowiedz
SłonecznaGrażyna: Polska jest krajem bandyckim, dorobisz się na machlojach. Są dilerami, alfonsami i dlatego, że lecą na nich typiary to sprzedają je gdzieś tam. Są hehe luźni więc pokolenie Z czyli bydło, które doprowadzi do upadku cywilizacji kupuje hehe narkotyczki, fajna rzecz to jest bardzo, do zezłomowania całego swojego łba.

No i się bujają z hajsem, bo mają hajs z bydła, a bydła w polaczkowie dzisiaj jest dużo w wojewódzkich. A
  • Odpowiedz