Wpis z mikrobloga

Kiedy zmarnowałeś sobie swoje jedyne życie bo nagadali ci banialuk, że tylko prawdziwy mężczyzna przyjmie dziecko jak swoje
Gdy tak naprawdę prawdziwe chady i mężczyźni ruchają i zostawiają laskę by wychowała ich dzieci pieniędzmi jakiegoś frajera
plus definicja idioty:
#blackpill #redpill #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #p0lka #beciak #cuckold
harold97 - Kiedy zmarnowałeś sobie swoje jedyne życie bo nagadali ci banialuk, że tyl...

źródło: comment_16606293988SsI2aovE8ngeosKDsBckZ.jpg

Pobierz
  • 122
  • Odpowiedz
@bigos555: No niekoniecznie. Dziewczyny dobrze się maskują, płeć piękna raczej sama będąc w związku nie wychodzi z koleżankami na miasto czy do klubu, nie chleje na umor, nie chodzi na maszyny nie daje Ci takich absolutnie prostych sygnałów, że coś jest nie tak, one są dużo bardziej wyrafinowane i próbują kręcić intrygi, żebyś się nie dowiedział. Dużym Red flagiem jest, kiedy kobiety stanowczo, albo histerycznie reagują, kiedy bierzesz ich telefon
  • Odpowiedz
@gustowny_dzikus ależ oczywiście że można i nawet napisałem w kolejnym wpisie, podkreślając że czym innym jest adopcja pełna, która jest dswiadoma i przemyślana decyzją podejmowana w toku długotrwałego procesu adopcyjnego a czym innym bialorycerzykowanie i składanie fałszywych oświadczenie pod wpływem chwili.

Napisałem przeciez:

Czym innym jest na przykład adopcja pełna a czym innym biaolorycerzykowanie w stylu tego z postu
  • Odpowiedz
Dziewczyny dobrze się maskują,


@Glikol_Propylenowy: Ach ci faceci, ciapy i niedorajdy. Każdy ich oszuka. On myślał, nie wiedział pani redaktor. Nie to co p0lka, przebiegła lisica. Tej wyrachowanej suki nie da się wystrychnąć na dudka. Ona jak coś robi to świadomie i z premedytacją bo jest wcieleniem szatana na ziemi.
  • Odpowiedz
@Niemamwiedzy: też tego nie rozumiem. Co innego związać się z kobietą z dzieckiem/w ciąży, jeśli to świadoma decyzja to ok. Ale uznać ojcostwo takiego dzieciaka to już głupota. Tym bardziej że skoro poznał już będącą w ciąży kobietę to znaczy że nie znał jej zbyt długo ()


@polskiekoszmarynieamerykanskiesny: A czy to nie jest przestępstwo? Składał on zeznanie przed urzędnikiem państwowym i jeśli złożył fałszywe
  • Odpowiedz
@Klepajro: scenariuszy może być kilka. Mogę w ten sposób wychowywać dziecko ja, może to robić ktoś z mojego najbliższego kręgu rodziny i znajomych, a może temat jest mi bliski zawodowo. Jakie to ma znaczenie? Bo ja uważam, że żadne - dyskusji podlega kategoryzowanie wszystkich mężczyzn bez względu na kontekst danej sytuacji, a nie jakich person dokładnie to dotyczy.

No ale dobra, pociągnę tę polemikę na Twoich zasadach. Załóżmy, że wychowuję
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tnai-wed: nie trzeba ślubu i przysposobienia. Wystarczy, że został podany jako ojciec, a biologiczny olał i zacierał ręce, że znalazł frajera. Jeżeli do roku czasu nie złoży wniosku o zaprzeczenie ojcostwa to po chłopie ;)
  • Odpowiedz
@geuze: wiem, przeoczyłem naprędce to, że kobieta ze screena była w ciąży i odniosłem się do sytuacji, kiedy dziecko już się urodziło i ma w akcie urodzenia biologicznego ojca.

@Rga79: dlaczego mam baitować? Dwa posty wyżej masz pytania, które zadałem użytkownikowi Klepajro. Możesz sam na nie odpowiedzieć.
  • Odpowiedz
@tnai-wed: Wychowywanie nieswojego dziecka a płacenie za niego alimentów to nie te same sprawy. Ty rozumiesz ze my się śmiejemy nie dlatego ze był z kobieta która miała dziecko a z tego ze typ się wpisał jako ojciec i teraz będzie musiał płacić alimenty aż to dziecko skończy studia?

Jak nie rozumiesz tej różnicy to baitujesz.
  • Odpowiedz
@Rga79: powtarzam, nie baituję. Wyjaśnię więc raz jeszcze, bo być może ze względu na obszerny wątek nie widziałeś wszystkich moich wpisów: rozszerzyłem temat o ogólną stygmatyzację mężczyzn przygarniających (w szerokim rozumieniu) dzieci. Na wykopie aż kipi od wrzucania do grona (i tu cała masa pejoratywnych epitetów) wszystkich przypadków bez wiedzy o sytuacji czy kontekście danej relacji.

O to mi chodzi, a nie o bezmyślność (i poświadczenie nieprawdy przed urzędnikiem)
  • Odpowiedz
@tnai-wed: Próbujesz tłumaczyć rzeczywistość pryszczatym licealistom i młodym studenciakom którzy z racji społecznego odrzucenia i kiepskiej socjalizacji wyhodowali się w nienawiści do kobiet/instytucji rodziny/dzieci, ewentualnie sprali sobie mózg blackpillowskimi bredniami. Spasuj.
  • Odpowiedz
No chyba, że dla Was każda kobieta z dzieckiem to szlauf


@tnai-wed: Wyłączając wdowyi te co je mąż zdradzał, to tak. Większość, to szlaufy, a reszta to idiotki co poleciały na sebolka Fajnie było z takim imprezować, ale jak pojawiły się obowiązki, to koleś się zawija i tyle go widziały xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@harold97: Przeraża mnie skala braku szacunku do mężczyzn z tego kraju do samych siebie. Ja naprawdę nie rozumiem jak po max paru miesiącach związku można uznać jej dziecko za swoje, do tego pisząc się de facto na finansowanie jego wychowania xD Tutaj nie chodzi nawet o pieniądze (może te alimenty dla niego to grosze) ale przede wszystkim szacunek do własnej osoby. Ja po takiej akcji nie potrafiłbym spojrzeć w lustro,
  • Odpowiedz