Wpis z mikrobloga

Kiedy zmarnowałeś sobie swoje jedyne życie bo nagadali ci banialuk, że tylko prawdziwy mężczyzna przyjmie dziecko jak swoje
Gdy tak naprawdę prawdziwe chady i mężczyźni ruchają i zostawiają laskę by wychowała ich dzieci pieniędzmi jakiegoś frajera
plus definicja idioty:
#blackpill #redpill #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #p0lka #beciak #cuckold
Pobierz harold97 - Kiedy zmarnowałeś sobie swoje jedyne życie bo nagadali ci banialuk, że tyl...
źródło: comment_16606293988SsI2aovE8ngeosKDsBckZ.jpg
  • 122
@WhiskeyIHaze: Ty widzisz bezmyślne i nieodpowiedzialne zachowania faceta ze screena. Nie przeczę temu, choć mogło to równie dobrze dotyczyć wplątania się w jakąś niekorzystną umowę czy przejechanie się na giełdzie. Ja jednak widzę również - choćby w wykonaniu OP-a - wrzucanie wszystkich mężczyzn biorących pod swoje skrzydła niebiologiczne dziecko jako cuckolda/białorycerzyka/frajera/inne niepochlebne epitety. Nie twierdzę, że Ty prezentujesz takie podejście, ale Twoje słowa "uznawanie czyjegoś dziecka za swoje jest głupota
wrzucanie wszystkich mężczyzn biorących pod swoje skrzydła niebiologiczne dziecko jako cuckolda/białorycerzyka/frajera/inne niepochlebne epitety.


@Bover: no z tym się nie zgodzę. każdy robi to co lubi a nazywanie takiego faceta cuckoldem świadczy tylko o kompletnym braku pojęcia czym cuckold jest.
Moje słowa o uznawaniu dotyczyły właśnie sytuacji jak z obrazka czy przysposobienia nie swojego dziecka.
Chociaż też jak pisałem wcześniej - ja bym się w związek z kobietą z dzieckiem nie pakował
bo koniec końców sąd kieruje się dobrem dziecka, a sytuacja kiedy dziecko traci jedno ze źródeł utrzymania dla niego dobra nie jest


@Ekrad: To jest jakaś totalna głupota prawna. Alimenty powinny dotyczyć tylko biologicznych rodziców potwierdzonych testem dna w chwili wystąpienia o alimenty. Wszyscy inni płacą póki chcą. Prosto i bez kuriozalnych sytuacji.
@tnai-wed: wszystko dobrze, kolego, ale ja podczas moich setek rozmów z różnymi kobietami ANI RAZU nie trafiłem na taką, której mąż, czy chłopak ogólnie ojciec dzieciaka, którego ona ma (albo kilku, bo i tak się zdarzało) zmarł, zginął w tragicznym wypadku, zginął na wojnie, czy coś w tym rodzaju. Wszystkie, jak jeden maz przyznawały, że popełniły życiowy błąd, że związały się że zła osoba, że ojciec dziecka je zostawił i obwinianie
@Glikol_Propylenowy: rozumiem, że w Twoim otoczeniu może się to przedstawiać bardzo jednostronnie, ale ja nie szedłbym w wartości typu 99%, czyli w praktyce zero-jedynkowe. W moim otoczeniu takie przypadki występują, ale to nic nie znaczy, bo rzetelnej statystyki nie prowadzisz ani Ty, ani ja/

Zresztą, przyczyna rozstania i zbudowania nowego związku może, ale nie musi mieć wpływu na dalsze jego trwanie. Przytoczony przez Ciebie mężczyzna dostał kopa w dupę, bo przynosił
@harold97: znam takiego jednego co się związał z babą z dwójką kaszojadów, wzięli ślub, po jakichś 3 latach ona go zostawiła razem ze swoimi dziećmi plus zrobili jeszcze dwójkę XD. Teraz został sam z 4 gowniakow, no ale przynajmniej wygrał sprawę w sądzie i baba mu teraz płaci alimenty z pieniędzy swojego nowego gacha XD
@tnai-wed: Dlatego ja Cię popieram w tym co piszesz. Wdów, oraz kobiety które zostały przez mężczyzn oszukane, właśnie w sposób o którym mówisz, czyli hazard, alkohol i tak dalej jest dużo, problem zaczyna się od tego co taka kobieta miała w głowie, kiedy zaczęła się wiązać z takim osobnikiem. Przecież to nie jest tak, że facet ja oszukał, zmanipulował i nie dostrzegała, że nadużywa alkoholu, czy że jest agresywny, czy że
Nie zaliczę ilu facetów zostało przez takie kobiety oszukanych,


@Glikol_Propylenowy:
Przecież to nie jest tak, że baba go oszukała, zmanipulowała i nie dostrzegał, że (tu wstaw jakie ci pasuje) - podczas bycia z nią i tworzenia związku z takim człowiekiem on doskonale wiedział co to za gagatek i akceptował to z jakichś powodów.
jak można uznać nie swoje dziecko ( _)


@Niemamwiedzy: Można adoptować i wychowywać nieswoje dziecko. Nawet zwierzęta tak potrafią, patrzenie tylko na więź genetyczą jest bardzo płytkie. Nie bronię p0lek bo to one głównie ranią te dzieci nierozsądnie dysponując wadżajną ale nie powinno się akceptować stygmatyzowania samych dzieci ze względu na wybory ich rodziców. A jak chłop uznał dziecko i się go teraz wypiera to zachowanie tak samo