Wpis z mikrobloga

Od dziś, co dzień będę wrzucał tego posta. Dopóki nie zostanie przewieziony do polskiego aresztu.

Sebastian Majtczak urodzony 31.05.1991 w Bonn, zamieszkały w Łodzi, prowadzący spółkę Rigello Sp. z o.o. jest poszukiwany czerwoną notą Interpolu.

#majtczak #sebastianmajtczak #codziennymajtczak
GeDox - Od dziś, co dzień będę wrzucał tego posta. Dopóki nie zostanie przewieziony d...

źródło: c740f4afdc0172b78b30769afcfbcbf06085eae2f74b8be325c8bca7358fdc4c

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dopóki nie zostanie przewieziony do polskiego aresztu.


@GeDox: ogólnie to nie ma za co - wrzucasz tylko powszechną, prawdziwą informację że go szukają
  • Odpowiedz
@kitty-cat: bo jest tam grzeczny więc nie ma podstaw xD

Tak jest np w Norwegii jak Cię ściągają na odsiadkę wyroku. Pracujesz legalnie, odprowadzasz podatki, nie broisz = ikke problem
  • Odpowiedz
@GeDox: pamiętam kiedyś jak miałem kontrolę i mnie niebiescy wbili w system to coś się #!$%@?ło i nagle też im wyskoczyło, że jestem poszukiwany przez Interpol XD ale po odświeżeniu już tego nie było, czary. Strasznie jednak długo trwało zanim się upewnili na bank, a ten system odświeżał się coś koszmarnie powoli
  • Odpowiedz
@Zly_On: no nie można ot tak sobie przetrzymywać podejrzanego/skazanego, jeśli jest zawarta umowa ekstradycyjna. Ale są różne wyjątki jak choćby nieuznawanie przestępstwa za wystarczająco ciężkie w kraju pobytu (np. nie grozi tam za nie więzienie) albo podejrzenie politycznego umotywowania procesu
  • Odpowiedz
@colliee: no to prawnicy działają, Interpol mówi że zabił 3 osoby a prawnik muwi że miał wypadek i w ogóle to nie on prowadził o chłop w szoku jest Fabian to #!$%@? co ferment sieje
  • Odpowiedz
@colliee: spalenie dziecka żywcem to niewystarczające tam przestępstwo? Serio, ja nie ogarniam... Oni ludzi za ziarenko maku przyklejone do buta potrafią skazac a tutaj nie chcą #!$%@? wydać.... Nie rozumiem, przeszedł na islam? Ma konszachty tam? Na pewno nie tyle kasy żeby im zaimponować...

Więc czemu...
  • Odpowiedz
@kitty-cat: jeśli odmówią wydalenia Seby przydałoby się im zrobić negatywną kampanię. To już nie tylko gówniany autorytarny kraj zbudowany na piasku, wykorzystujący (niemal?) niewolniczą pracę przyjezdnych robotników, ale również kraj, który chroni zabójcę 3 Polaków
  • Odpowiedz
@colliee: kraj który chroni mordercę 3 ludzi. Nie ważne czy Polaków czy Anglików.... Chociaż mam wrażenie że UK bardziej by się przyłożyło do ekstradycji.

Natomiast nie rozumiem co oni z tego mają?"chronimy patusow"?
  • Odpowiedz