Wpis z mikrobloga

Tutaj zginęło sporo osób. Między innymi przez takich debili, którzy zamiast ratować życie, to ratują osrane majtki i karton fajek. Dla robaków rzeczy są cenniejsze od życia i tacy ludzie nie powinni latać.


@bronxxx: GRUBO, co trzeba mieć w zakutym łbie, żeby ratować, nie wiem co #!$%@?? ciuchy, laptopa, dokumenty? jakie to są koszty? żadne przecież, ale masakra ( ͡° ʖ̯ ͡°) zostawiłbym wszystko i #!$%@?ł
  • Odpowiedz
Jakbyś jeszcze chciał kiedyś lecieć to załatw sobie coś takiego: clonazepam


@furcio: albo od razu to coś od krisa z nami już nie ma xd dajże spokój, trzeba ogarnąć łeb i lecieć bez narkozy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@borjaki wiesz ile po covidzie kosztują auta i jak trudno je zdobyć na kanarach? Wypożyczalnie sprzedały samochody a ceny są kilka razy wieksze


@Wychwalany: wiadomo wszystko zdrozalo, jestem teraz w Portugalii i za dzien malego auta(fiesta) place ponad 100 euro, a za tyle to mialem w grudniu 2019 c4 catusa w automacie na tydzien na fuercie. Ale ta wyspa bez auta to troche nie ma sensu tym bardziej jak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@setineq: powiedz, że nagrywałeś sytuację na pokładzie do momentu awaryjnego lądowania ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@setineq: a jak sam lot bo to mnie interesuje.
Silnik jebnal, hałas, panika, ok. Ale czy telepało potem Wami na tym jednym silniku? Trzęsło? Napisałeś że lepiej niż w Energylandii to jestem ciekaw czy był efekt rollercoastera? Jakieś nagłe zniżanie itd.? Czy w 99% efekt psychiczny? Wydaje mi się, że na jednym silniku w tej maszynie komfort lotu jest chyba porównywalny do dwóch? Dzięki za relacje Mirku i również polecam
  • Odpowiedz
@Silvestre_Cucumeris: Nie ma różnicy czy lecisz na jednym czy na dwóch. Samolot będzie lecieć tak samo.

Co najwyżej oni latali nisko i wypalali paliwo w burzowy dzień więc po prostu łapali co jakiś czas zapewne turbulencje i inne podmuchy.
  • Odpowiedz