Wpis z mikrobloga

@setineq: Mirku czy to LZ-EAB? Lecialem 23.06 tym samolotem na Djerbę. Lewy silnik już wtedy miał problemy i nie dawał się uruchomić.
A dwa dni wcześniej też zaliczył awaryjne lądowanie.
@setineq: Jeśli chodzi o kolejny lot, to dobrze radzą poprzednicy - leć jak najszybciej, bo inaczej blokada może i na zawsze. Jeśli w ciągu dajmy na to miesiąca by "odpukać" drugi raz się coś takiego stało, i to gorszego, to będziesz sławny :) Ja sam bałem się latania, i ogólnie samolotu przez wiele lat, właśnie przez awarię i kołowanie w latach 90 ( w latach 80 przeżyłem poważną awarię promu, więc
@jmuhha: Xddd dzwonienie z pokładu samolotu. Czy Ty kiedykolwiek leciała samolotem?


@konskyyy: akurat enter nie oferuje takiej uslugi, ale wiele linii ma opcje ze mozesz skorzystac z telefonu satelitarnego. Dodatkowo wi-fi na pokladzie wiec przez messenger tez zadzwonisz. Ostatnio nawet na krotkim locie Lufthansy MUC-WAW mialem w A319 wi-fi z dostepem do internetu- nazywa sie to FlyNet.
@setineq: lec na wakacje i sie nie zastanawiaj. Fuertaventura to swietna wyspa bylem tam juz wiele razy bo to dobre miejsce do zaczecia przygody z surfingiem. Tylko koniecznie wez auto najlepiej na caly wyjazd. Co do latania im wiecej latasz tym bardziej to powszednieje.