Wpis z mikrobloga

@curiousboi: @ortopliss: Czemu zakładasz od razu, że ludzie nie mają życia poza praca? Może najzwyczajniej ktoś lubi swoją pracę i nie chodzi do niej żeby odbębnić 8 godzin i do domu? W okresie pandemii zmieniałem pracę i miałem mniej więcej 3 miesiące wolnego i powiem wam, że po miesiącu wolnego zaczął mnie szlag trafiać. Człowiek najzwyczajniej się zaczął nudzić. Mam hobby któremu poświęcam mnóstwo czasu i przez ten czas gdy
chlopie wiesz ile ludzi by chcialo urlop w srodku sierpnia?

i sie zreflektowal troche, chlop z rodzicami mieszka, bez obowiazkow i traci zycie na robote za 3k miesiecznie xD


@curiousboi: Urlop w środku sierpnia dla osoby która nie ma dzieci to katorga. Wszystko pozajmowane, ceny lipiec/sierpień w górę, kolejki wszędzie, pod nogami na każdym kroku zgraje bąbelków. Pogoda może i ładna ale co z tego jak na plaży nawet ręcznika nie
@swinkapl: gościu z roboty robi wszystkie soboty i cześć niedziel dodatkowo bo się nudzi domu, raz miał iść z żoną na komunie dziecka w rodzinie to specjalnie prosił szefa by go wyznaczyć do pracy w niedziele, potem dzwonił do żony że nikt się nie zgłosił i on będzie musiał przyjść.
czaicie xD to jest wrecz niesamowite wychowujac sie w kapitalizmie miec taka mentalnosc juz na starcie #januszex #pracbaza


@curiousboi: w sensie jaką mentalność? Taką, że człowiek się cieszy ze swojej pracy? To trzeba zazdrościć, zamiast się śmiać.