Wpis z mikrobloga

kolega 21 lat ma urlop 2 tygodnie w srodku sierpnia, bo zaklad modernizują i kazdy ma przymusowe wakacje
a chłop mówi

#!$%@? zle sie czuje jak nie chodze do pracy nie mam co ze soba zrobic

czaicie xD to jest wrecz niesamowite wychowujac sie w kapitalizmie miec taka mentalnosc juz na starcie #januszex #pracbaza
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kolega 21 lat ma urlop 2 tygodnie w srodku sierpnia, bo zaklad modernizują i kazdy ma przymusowe wakacje

a chłop mówi


@curiousboi:

No ale jaka to przyjemnosc dostac urlop kiedy sie go nie chce/nie potrzebuje? Moze ma plany na inny czas, a tak urlop pojdzie mu
  • Odpowiedz
@qscc: Ale co by się janusz zesrau to Twoje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niby fajnie, że jesteś fair ale z drugiej strony janusz narzucający wszystkim urlop bo on se remontuje firmę to takie średnio fair.
  • Odpowiedz
@curiousboi: ten urlop to jak rozumiem nie z jego dni urlopowych i płatny? Postojowe to świetna sprawa, kiedyś u mnie w firme mieli taką manierę że kazali na święta brać urlopy. Jak zapytałem ich o postojowe to się ogarnęli i zmienili podejście.
  • Odpowiedz
W sumie to zazdroszczę, i tak połowa życia kręci się wokół roboty więc dobrze by było by była to dla ciebie przyjemność. Ja niestety poznałem wiele innych ciekawszych dla mnie rozrywek
  • Odpowiedz