Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Omicron: lepiej przed budynkiem wód polskich czy giośiu. Bo tak to nigdy PiS się za to nie zabierze jak będziecie mu króla szkalować xd. Będzie oblężona twierdza, i pójdą w zaparte. A tak to może, może coś tam kliknie (osobiście wątpie).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ja_po_film_xD: to prawda, ale on bezpośrednio za to nie odpowiada, więc będą wieszczyć kolejny atak antypolakow, lgbt, łosi, kun, kuropatw, z ryb, a nie ryb już z nami nie ma :/. W każdym razie może to przynieść skutek odwrotny od zamierzonego. Dużo jest pomysłów na gorąco i na pierwszy rzut oka bardzo spoko, a później przychodzi co do czego, to taka wywrotka nawet by nie dojechała do WWA, bo wszyscy idioci
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Omicron: z biura to oni limuzyną pojadą sobie do domu. #!$%@? te ryby taczkami powysypywać pod domem a potem na tych samych taczkach ich wywieźć w pissdu
  • Odpowiedz
Te śnięte ryby to powinni załadować na tiry i wyładować na Nowogrodzkiej, Żoliborzu i przed biurami pisowców


@Omicron: a ja się nie zgodzę, transport powinien tutaj iść w drugą stronę. Ścierwo z Nowogrodzkiej i Żoliborza załadować na tiry i zawieźć nad Odrę, a potem każdego zmusić do wypicia paru szklanek wody z rzeki.

Ktoś mi tu niedawno tłumaczył, że policja tego robactwa na każdym kroku broni, bo to "ludzie odpowiedzialni za
  • Odpowiedz
@Omicron: Tak, a Jarek se odjedzie wzywając służby miejskie do uprzątnięcia. Skończy się tym, że Marian z Heniem będą ryby zbierali na pakę i czyścili kostkę brukową. Naiwniaki myślicie, że oni sami będą sprzątać.
  • Odpowiedz