Wpis z mikrobloga

Ale mnie znajomy #!$%@?ł. Dzwoni do mnie teraz że w sobotę organizują grilla z paczką i czy przyjdę. Pytam się go dlaczego tak późno mi daje znać a on że dopiero dzisiaj to wymyślili. Ja już mam zaplanowany cały dzień - rano robię zakupy i śniadanie, potem idę od 10-12 na siłownię, godzina odpoczynku a od 13-16 robię obiad na kilka dni. O 17 mam zajęcia tańca towarzyskiego i potem jeszcze mam zaplanowaną pracę przez kilka godzin.

A ten do mnie że nie można mnie nigdzie wyciągnąć, że mam wszystko jak w zegarku i trzeba się ze mną umawiać miesiąc wcześniej... Serio dorośli ludzie nie potrafią sobie zaplanować tygodnia i robią wszystko na spontanie jak jakieś nastolatki? Zresztą takie grille to nie dla mnie bo nie piję alkoholu i ciężko mi wytrzymać z ludźmi którzy piją. Ehh, gdzie znaleźć normalnych znajomych?

#znajomi #przegryw #silownia #niebieskiepaski #bekazpodludzi
  • 32
A ten do mnie że nie można mnie nigdzie wyciągnąć, że mam wszystko jak w zegarku i trzeba się ze mną umawiać miesiąc wcześniej... Serio dorośli ludzie nie potrafią sobie zaplanować tygodnia i robią wszystko na spontanie jak jakieś nastolatki?


@Viado: #!$%@?; to może sam zadzwoń i zaproponuj im spotkanie np. w trzeci weekend listopada? Wszyscy będziecie mieli dość czasu, żeby się wyrobić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Viado: A się ludzie zesrali w komentarzach XDDD Bo co, mirek ma plany na parę dni do przodu, zaplanował sobie już sobotę to znaczy że jest przegrywem i dziwakiem? Niektórzy tak mają, że lubią sobie zaplanować i lubią mieć pewną rutynę.
A Ty kumplu nie przejmuj się, po prostu powiedz, że sobotę masz już zajętą i że następnym razem żeby dawali znać wcześniej. Jeśli rzeczywiście są Twoimi kolegami i chcą żebyś