Wpis z mikrobloga

Czytałem komentarze pod filmem. Drugi raz bym tak nie zrobił. Jednak część tych komentarzy jest dla mnie bardzo krzywdząca. Otrzymałem już wystarczającą nauczkę. Stąd jeszcze raz proszę o usunięcie filmu w całości.

Usuwać?
#polskiedrogi #bmw #kierowcy #prawojazdy #motoryzacja #eku #kutno
dashcambandit - > Czytałem komentarze pod filmem. Drugi raz bym tak nie zrobił. Jedna...

źródło: comment_16602219450214MigXAgZG0bC54JpHKD.jpg

Pobierz

Usuwać

  • Tak 6.5% (343)
  • Nie 93.5% (4961)

Oddanych głosów: 5304

  • 83
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dashcambandit: przecież gościu to typowy dzban i to tylko zagranie na litość xD powiesz mu że nie usuniesz to jeszcze Cię od razu zwyzywał i będzie straszył sądem. To taki typ człowieka że szkoda gadać xD
@Kojen: film był cztery razy edytowany, już po ukryciu lusterka YT miał jeszcze żale: "Po dodatkowej weryfikacji stwierdziliśmy, że dane osobowe, o których mowa, nie zostały usunięte z treści w wystarczającym stopniu."
Ciężko powiedzieć o co chodziło, bo nie podali.
@dashcambandit: jak usuniesz to jesteś naiwna parówa. Tacy ludzie to cwaniaczki-dorobkiewicze, którzy myślą że jak poudają, że im przykro to znowu im się uda i będzie dalej pajaca z siebie robił. Dojechać go maksymalnie prawnie, niech mu wezmą tego szrota najlepiej i rowerem, ach rozmarzyłem się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dashcambandit: odpisz chłopu, że nawet jakbyś nic nigdzie nie pisał tutaj i usunął, to ludzie pewnie porobili kopie i byłby tylko efekt streisand- tzn. jeszcze więcej spamu i jazda. Odwalił, to trudno, musi przecierpieć, bo nie da się od tak zatrzymać tego w internecie ¯\_(ツ)_/¯
@dashcambandit: nie znam się wcale na tym, ale skontaktowałbym się z kancelarią prawną po poradę. Taki człowiek może być na tyle wyrafinowany, że potem może się mścić. Teraz niby prosi i się próbuje dogadać. Nie usuwałbym, ale tylko jakbym miał pewność, że ten człowiek nie będzie miał możliwości odegrania się za to, że się go złapało na kamerze. Uważaj.
@dashcambandit: Trzeba sprawdzić czy ten gość nie chce czasem wejść do polityki skoro tak mu zależy na usunięciu tego filmu xD Może kandyduje gdzieś na burmistrza. Większość tych drogowych debili ma w dupie filmy o swoich dokonaniach na drodze.
@dashcambandit: Nie usuwac, naglasniac. Stworzenie #!$%@? zagrozenia w ruchu ladowym, burackie zachowanie, gdzies tam jeszcze zdjecia z jego niechlujnego parkowania. A ile bylo takich akcji nieudokumentowanych? Jak nie umie funkcjonowac w spoleczenstwie to bedzie teraz #!$%@?, nie moze byc tak ze jak 4 letnie dziecko powie przepraszam i kazdy zapomni o sprawie. Cwaniaczek z M3( ͡° ͜ʖ ͡°)