Wpis z mikrobloga

Czytałem komentarze pod filmem. Drugi raz bym tak nie zrobił. Jednak część tych komentarzy jest dla mnie bardzo krzywdząca. Otrzymałem już wystarczającą nauczkę. Stąd jeszcze raz proszę o usunięcie filmu w całości.

Usuwać?
#polskiedrogi #bmw #kierowcy #prawojazdy #motoryzacja #eku #kutno
dashcambandit - > Czytałem komentarze pod filmem. Drugi raz bym tak nie zrobił. Jedna...

źródło: comment_16602219450214MigXAgZG0bC54JpHKD.jpg

Pobierz

Usuwać

  • Tak 6.5% (343)
  • Nie 93.5% (4961)

Oddanych głosów: 5304

  • 83
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ijust: jak się ktoś szarpie to trzeba, wystarczy, że jako powód poda, że auto jest charakterystyczne i wtedy już dział zasada rodo, dlatego zawsze mnie śmieszy jak wykopki płaczą o to, że ktoś zamazuje tablice... Do czasu jak film nie stanie się sławny wszystko jest ok
@frems: a czy ja mówiłem że zwalnia? Jego różowa blokowała lewy pas bo nie potrafi jeździć po autostradzie/drodze szybkiego ruchu, niech dostanie mandat albo zjebe przez szybe że jest zawalidrogą ale jak mi rowerzysta wleci na przejście to mam go jebnąć czy odpuścić dzbanowi? Kierowca bmw stworzył zagrożenie i go #!$%@?ć prądem, zachowanie nieadekwatne do sytuacji, takim walić w tył jak masz kamerkę i widzisz, że nie wiezie dzieci. Bita Mka