Wpis z mikrobloga

Czytałem komentarze pod filmem. Drugi raz bym tak nie zrobił. Jednak część tych komentarzy jest dla mnie bardzo krzywdząca. Otrzymałem już wystarczającą nauczkę. Stąd jeszcze raz proszę o usunięcie filmu w całości.

Usuwać?
#polskiedrogi #bmw #kierowcy #prawojazdy #motoryzacja #eku #kutno
dashcambandit - > Czytałem komentarze pod filmem. Drugi raz bym tak nie zrobił. Jedna...

źródło: comment_16602219450214MigXAgZG0bC54JpHKD.jpg

Pobierz

Usuwać

  • Tak 6.5% (343)
  • Nie 93.5% (4961)

Oddanych głosów: 5304

  • 83
  • Odpowiedz
Mogę potwierdzić, że mężczyzna kierujący BMW M3 został wezwany na komendę w celu złożenia wyjaśnień – mówi w rozmowie z Autokult.pl, młodsza aspirant Daria Olczyk z Komendy Powiatowej w Kutnie.


@Iudex: policja zajęła się sprawą wyłącznie dzięki temu że to nagranie stało się viralem
  • Odpowiedz
@dashcambandit: w sumie to bydlak jak #!$%@?, widział że różowa prowadzi i jakaś tam tolerka powinna być bo baba leci #!$%@? tym lewym, wystarczyło to przełknąć i swoim bmw pomknąć w strone słońca ale psycha mu pękła i musiał przyhamować i pokazać dominacje, niech jego popis debilizmu zostanie w necie na wieki to może się nauczy, że nie każdy jest dynamicznym #!$%@? w bawarskiej limuzynie i mówie to jako właściciel bmw
  • Odpowiedz
@dashcambandit: co nie zmienia faktu że nawet jakbyś mu wyruchał jego żone na masce tego bmw nie uprawnia go do stwarzania takiego zagrożenia dla innych uczestników ruchu i widać, że miękką ma psyche bo nie raz mnie ktoś #!$%@?ł na drodze dużo bardziej to co najwyżej otworzyłem szybę żeby mu powiedzieć kilka słów a nie robić sobie rajd szeryfa przez 35 min (widziałem to dzisiaj wszędzie po za wykopem także właśnie
  • Odpowiedz
zytałem komentarze pod filmem. Drugi raz bym tak nie zrobił. Jednak część tych komentarzy jest dla mnie bardzo krzywdząca. Otrzymałem już wystarczającą nauczkę. Stąd jeszcze raz proszę o usunięcie filmu w całości.


@dashcambandit: Pod żadnym pozorem nie wolno kasować takich filmów. Jak będzie kiedyś sprzedawał albo oddawał to BMW to warto zamieścić jeszcze jak jeździł nim właściciel
  • Odpowiedz
@dashcambandit: Nie usuwaj. Przeczytałem Twoje wcześniejsze komentarze i ten typ wcale nie okazuje żalu, pewnie nie ma sobie nic do zarzucenia a gada tak, żeby Cię wziąć na litość. Koleś spowodował niebezpieczeństwo, zachował się jak pajac - niech teraz płaci za to.
  • Odpowiedz