Wpis z mikrobloga

Co byście zrobili na moim miejscu?
Prolog jest taki że udało mi się kupić rodzicom 3.5t ekogroszku z PGG na swoje dane, rodzice biedni nie są (tata pracuje za granicą, niedawno młodemu kupili moto za 6k a ma 15lat) a auto mam zarejestrowane na tatę bo OC tanie.
Ubezpieczenie wychodzi wiec zażartowałem że w ramach ostatnich urodzin i jako podziękowanie za kupno węgla mogliby mi opłacić to ubezpieczenie, mama stwierdziła że chyba mnie „coś boli”, poczułem się jakby mi ktoś w twarz napluł, bo Ja ślęczę przy tym kompie od maja a oni nawet dziękuje nie powiedzieli. Mam plan żeby ten węgiel sprzedać dalej po prostu, Ja mieszkam w bloku wiec opał mi nie potrzebny a oni może by nabrali do mnie trochę szacunku, jedynie co to mi babci szkoda bo ona niczego nie zawiniła a też tam mieszka.
#rodzina #logikarozowychpaskow #pytanie #gownowpis
maikeleleq - Co byście zrobili na moim miejscu?
Prolog jest taki że udało mi się kupi...

źródło: comment_1660111690kLaCjhIMiA0JPrVLveDyZh.jpg

Pobierz
  • 296
  • Odpowiedz
Sprzedaj skoro ich stać, niech sobie kupią w normalnej cenie. Chyba nie mają pojęcia ile zdrowia zżera siedzenie na tym *ujowym sklepie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 120
@stanleyek: @Picfan: bardziej mam już dość tego że moi tylko biorą, mojej różowej rodzice kupili jej mieszkanie, płacą czynsz i opłaty i ciagle wciskają siano albo przywożą nam jedzenie czy 10 zgrzewek wody „jakby co”, mi po prostu jest turbo przykro że moi się tak zachowują
  • Odpowiedz
@stanleyek: @Picfan: bardziej mam już dość tego że moi tylko biorą, mojej różowej rodzice kupili jej mieszkanie, płacą czynsz i opłaty i ciagle wciskają siano albo przywożą nam jedzenie czy 10 zgrzewek wody „jakby co”, mi po prostu jest turbo przykro że moi się tak zachowują


XDDDDDD
  • Odpowiedz
  • 108
@maikeleleq no i wtedy był czas, by powiedzieć 'nie' albo 'kupcie sobie sami' albo 'kupię, ale coś za coś', a wychodzi na to, że się na to zgodziłeś wtedy, a teraz żądasz za to zapłaty
  • Odpowiedz