Wpis z mikrobloga

Co byście zrobili na moim miejscu?
Prolog jest taki że udało mi się kupić rodzicom 3.5t ekogroszku z PGG na swoje dane, rodzice biedni nie są (tata pracuje za granicą, niedawno młodemu kupili moto za 6k a ma 15lat) a auto mam zarejestrowane na tatę bo OC tanie.
Ubezpieczenie wychodzi wiec zażartowałem że w ramach ostatnich urodzin i jako podziękowanie za kupno węgla mogliby mi opłacić to ubezpieczenie, mama stwierdziła że chyba mnie „coś boli”, poczułem się jakby mi ktoś w twarz napluł, bo Ja ślęczę przy tym kompie od maja a oni nawet dziękuje nie powiedzieli. Mam plan żeby ten węgiel sprzedać dalej po prostu, Ja mieszkam w bloku wiec opał mi nie potrzebny a oni może by nabrali do mnie trochę szacunku, jedynie co to mi babci szkoda bo ona niczego nie zawiniła a też tam mieszka.
#rodzina #logikarozowychpaskow #pytanie #gownowpis
maikeleleq - Co byście zrobili na moim miejscu?
Prolog jest taki że udało mi się kupi...

źródło: comment_1660111690kLaCjhIMiA0JPrVLveDyZh.jpg

Pobierz
  • 296
  • Odpowiedz
@maikeleleq: Z tego co zrozumiałem, to oni wymagają od ciebie pomocy. Obstawiam, że chcesz się zachować jak dobry syn i ta pomoc oferujesz lub jej nie odmawiasz.

Nie oczekiwałbys nic w zamian, ale czujesz się synem drugiej kategorii, bo małolatowi dają hajs za friko, a od ciebie tylko wymagają. Nie wiem czy Tobie tez tak dawali jak byłeś młodszy, nie wiem jak na to reagowałes, wiec trochę wróżenie z fusów. Trzeba
  • Odpowiedz
@maikeleleq: Książe siedział przed komputerem i zamówił węgiel.
" możecie się odwdzięczyć płacąc mi ubezpieczenie" XD

Musisz być bardzo młody. Nie chce sie nad Toba znęcać. To jest brak dojrzałości i filozofia czlowieka, który myśli, że robi komuś łaskę. Ani ty nie musisz od siebie niczego dawać ani rodzice Tobie.
Mieszkań, samochodów, ekogroszku itd
  • Odpowiedz
@maikeleleq: jak ci tata powiedział, że ci opłaci to tylko jego wina . Po co coś obiecywać jak się tego nie dotrzymuje, nie wiem dlaczego ludzi mają problem do ciebie, że chcesz coś w zamian. Rozumiem w sytuacji, gdyby rzeczywiście byś tak z dupy napisał, ale jak ci ojciec tak powiedział to powinien dotrzymać słowa, a nie pluć w ryj
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maikeleleq: Niezły z ciebie roszczeniowy dzieciak. Wymuszanie na kimś zapłaty za "pomoc" nie jest normalne. Jak tak do życia podchodzisz to może przestań na siłę innym "pomagać" gdy później wymagasz od nich czegoś.

Choć w sumie, rodzice tu są winni bo tak cię źle wychowali, że uważasz to za normalne.
  • Odpowiedz
@maikeleleq: co za debil xD wielki problem staremu kupic wyngiel przez neta xD i jeszcze jakie wymagania, zaplac za OC, okazuj wdziecznosc, a tak w ogole rozowej kupili mieszkanie i zgrzewke wody a wy mi dziady nie xD

Mysle ze jak by zadzwonil i normalnie jak bialy czlowiek zapytal matki czy zaplaci to by zaplacili, (juz #!$%@? ze roszczeniowiec na fure 60k mial a na oc 2k ni ma)
A nie
  • Odpowiedz
@maikeleleq branie na rodziców OC to najgorsze co może być, wolę już dać parę stówek więcej i mieć święty spokój. Przerabiałam ten temat. I od kilku lat wolę mieć wszystko na siebie.
  • Odpowiedz
#!$%@? XD wielki biznesmen, co to mógłby zarobić na węglu duże pieniądze, ale zmarnował czas by pomóc HA TFU rodzicom. I jeszcze, hehe, żarcik ze mogą zapłacić mu za OC XD

„samochód warty 60k” - taki drogi samochód, OP taki biznesmen, a OC na tatę bo taniej xD weź #!$%@? i nie truj życia rodzicom
  • Odpowiedz
@maikeleleq: nie słuchaj tych wszystkich debili którzy myślą, że skoro oni mają normalnych rodziców to każdy inny człowiek na planecie również ma normalnych rodziców.

Mi ludzie tutaj pisali jak mogę tak własnych rodziców traktować, szkoda tylko, że nie wiedzieli jak matka mnie zamykała w łazience na cały dzień, jak ojciec mi mówił bym się powiesił, jak znęcali się na de mną psychicznie.

Teraz kiedy chcę im za to odpłacić to mirki
  • Odpowiedz
Nie słuchaj robaków z wykopu co to na Ciebie najechali xD to są tak samo toksyczni ludzie i by chcieli ten groszek za frajer tak jak twoi rodzice xDD


@dwarfguard: chyba najlepszy tekst w tym temacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz