Wpis z mikrobloga

w nienawiści do akwareli, bo nigdy nie malowałeś akwarelami profesjonalnymi, mocno napigmentowanymi tylko bieda-farbką za 3 złote.


@helga-von-klusken: większość ludzi pierwszy i ostatni raz ma doczynienia z akwarelami na plastyce i ta babka powinna posklejać fakty xD Tym bardziej że plakatówki idzie kupić w butlach po pół litra i wszyscy je chwalili bo schodzą przy użyciu wody xD Po prostu nie jestem w stanie przekminić jaki był proces myślowy tej kobiety
Pobierz KochanekAdmina - > w nienawiści do akwareli, bo nigdy nie malowałeś akwarelami profes...
źródło: comment_1659944814aUD25yOOmZBY0lgfEuY6uJ.jpg
@KochanekAdmina: akwarele też bywają w płynnej postaci, to raz. Akwarela to nie tylko guzik z bladą farbą ale również tuba z płynną, mocno napigemntowaną farbą która trzyma się na wszelkiej powierzchni. Po drugie- plakatówki to właśnie farby akrylowe tylko w koszmarnej jakości. Nie masz żadnego pojęcia o farbach profesjonalnych i wyrażasz swoją niefachową opinię. To bardzo nieładnie. []
@TheGreenBastard: @Voltaire: nie wiem czy chciałoby mi się bawić w polerowanie takiego gówna, można narobić większych szkód. Fakt, że bemki mają twardy lakier i jak robiłem znajomemu polerkę to relatywnie bezpiecznie się na nim pracowało.

Chyba bym jechał z IPA, albo jakimś innym delikatnym rozpuszczalnikiem, na koniec porządnie umył i wtedy polerował. Nie jest to zmiana nieodwracalna w każdym razie ¯\_(ツ)_/¯
akwarele też bywają w płynnej postaci, to raz. Akwarela to nie tylko guzik z bladą farbą ale również tuba z płynną, mocno napigemntowaną farbą która trzyma się na wszelkiej powierzchni. Po drugie- plakatówki to właśnie farby akrylowe tylko w koszmarnej jakości. Nie masz żadnego pojęcia o farbach profesjonalnych i wyrażasz swoją niefachową opinię. To bardzo nieładnie. []


@helga-von-klusken: Ktoś kto myli akwarele z akrylem raczej
ja #!$%@? xD akwarele xD przecież to dzieci z podstawówki wiedzą że to #!$%@? nie farba, ciężko się tym na papierze robi cokolwiek i nikt nigdy tym gównem nie chciał malować, nie to co plakatówkami. Że nic jej się w głowie nie zaświeciło że coś #!$%@? dobrze kryją #!$%@?ą lakierowaną blache kiedy to gówno ledwo na papierze dawało radę xD


@KochanekAdmina: to dlatego że w polskich szkołach nikt nie umie nauczyć