Wpis z mikrobloga

Nie masz żadnego pojęcia o farbach profesjonalnych i wyrażasz swoją niefachową opinię. To bardzo nieładnie. []


@helga-von-klusken: co gorsze kolega @KochanekAdmina nie ma tez pojecia o inwestowaniu a caly czas wyraza swoja niefachowa opinie na tagu gielda ( ͡° ʖ̯ ͡°)To bardzo nieladnie.

  • Odpowiedz
@Przypadkowy: Dokładnie musiałbym to zobaczyć z bliska, dotknąć, sprawdzić kilka specyfików. Moim zdaniem może wystarczyć sama pasta polerska. Za to po uszkodzeniu przy nieumiejętnym zmywaniu rozpuszczalnikiem zostanie lakierowanie
  • Odpowiedz
to dlatego że w polskich szkołach nikt nie umie nauczyć jak się akwarelami maluje. A obrazki nimi namalowane bywają naprawdę świetne.


@bardzospokojnyczlowiek: zaryzykowałbym stwierdzenie, że łatwiej się nimi maluje niż takim akrylem, bo po wyschnięciu nie stają się bezużyteczne i są prostsze zmuszając do jednej poprawnej techniki
  • Odpowiedz
@perseweratywnosc: już kij z tym że pomyliła dwie rzeczy ze sobą, zdarza się, ale jakie trzeba mieć ego top żeby najpierw nie sprawdzić tych farb na małej części zderzaka to nie mam pytań
  • Odpowiedz
Przecież to trzeba nie mieć skończonej podstawówki, żeby nie wiedzieć jak akwarela wygląda xDDD


@LubieChleb: Ale przecież nazwa się zaczyna na "A" i jeszcze po drodze jest "R" i "L", skąd ona miała wiedzieć, zresztą w ogóle to tu jest Polska i dlaczego nie jest napisane po polsku na pudełku?!
  • Odpowiedz
  • 0
@malinq

Benzyną/naftą by się nie dało tego zmyc?

@loczyn: ciepła woda z płynem do mycia naczyń i dużo czasu - ja tak #!$%@? warte pędzle doczyściłem z zaschniętej farby akrylowej, więc auto też się da


Ja bym postawił na profesjonalną firmę trudniącą się woskowaniem aut. A przynajmniej podjechał bym do nich po radę.
  • Odpowiedz
Nie masz żadnego pojęcia o farbach profesjonalnych i wyrażasz swoją niefachową opinię. To bardzo nieładnie. []


@helga-von-klusken: mam nadzieję, że wejdzie ta ustawa i na temat farb z biedronki będą mogli wypowiadać się tylko absolwenci ASP
  • Odpowiedz