Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do mirabelek ktore maja mezow: Jak to robicie ze Wam sie maz w lozku nie znudzil? #logikarozowychpaskow #rozowepaski #pytanie #zwiazki
Jestem ze swoja rozowa juz 6 lat, oboje po 32 lata i niestety sypialnia totalnie martwa bo wedlug zony "jestem super ale nie ma iskierki"
Wszystko w naszym zyciu uklada sie swietnie, mamy dom, mamy pieniadze, nie jestesmy zestresowani, nie mamy dzieci, dbamy plus minus o forme (rozowa 10/10 fizycznie a ja 190cm, zero zakol ale troche za duzo body fat z 18% przez co nie mam szesciopaka)
No i #seks moze raz w miesiacu... I zona nie wykazuje zadnej inicjatywy tylko ja musze sie dobierac od paru juz lat.
Pytam sie o oral w jedna albo druga strone - nope. Pytam sie o anal - nope. Tylko ona na plecach i to wszystko. Ona nie ma orgazmu, ja tez nie bo ciagle ja musze pracowac + nic nie czuje w prezerwatywie. Pomecze sie z 15 minut i idze pod prysznic zdegustowana.

Wedlug niej jestem jak kolega albo brat. Ze super sie ze mna spedza czas, ze lubi zasypiac na mnie, ogladac seriale, jesc, gotowac, spacerowac ale nie seks. Ze seks ze mna jest zawsze taki sam i nudny.

Jak Wy to robicie zeby ciagle miec ochote na swoich partnerow po tylu latach? Co takiego ja musze zrobic by przestala na mnie patrzyc jak na brata ale jak na "przygode"

Musze leciec na recznym co dwa dni bo bym chyba z podniecenia zeswirowal (ona super wyglada i mnie bardzo pociaga)

Do psychologa nie pojdziemy btw.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62ef01d2d9c77d8d278a9981
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 45
@AnonimoweMirkoWyznania: seks z kłoda nie brzmi porywająco... Różne pozycje, ciuszki, akcesoria, wyjście poza łóżko, świntuszenie w ciągu dnia, zanim do czegoś dojdzie. No i rozmowa o oczekiwaniach, co chcemy spróbować i potem czy nam się podobało, co ewentualnie trochę zmienić, by było fajniej.
Ale jeśli ona Cię traktuje jak brata, to trochę kaplica... Zawsze tak było? Może ma problemy z hormonami i o nich nie wie?
@AnonimoweMirkoWyznania

wedlug zony "jestem super ale nie ma iskierki"

Wedlug niej jestem jak kolega albo brat

super sie ze mna spedza czas, ze lubi zasypiac na mnie, ogladac seriale, jesc, gotowac, spacerowac ale nie seks


Weź to sobie przeczytaj na głos tak z kilka razy i może dotrze do Ciebie, że jesteś dla niej tylko beciakiem i nic więcej. Nie wiem po co w ogóle to nadal ciągniesz skoro ona nie chce
NiebieskaRozowypasek: Kurcze, mam bardzo podobną sytuację u mnie w związku i to już małżeńskim. Żona nigdy nie inicjowała sama zbliżenia, a zawsze musi to wychodzić z mojej strony.
Życie codzienne fajne i dobrze sie dogadujemy tyle lat, ale tak jak piszesz to wygląda jak relacja brat siostra bardziej, bo iskry nie ma. Jej niczego nie brakuje, mamy fajne życie na pozór, ale u mnie ręczny też leci, bo inicjatywy i werwy
Jestem ze swoja rozowa juz 6 lat,

tylko ja musze sie dobierac od paru juz lat.


@AnonimoweMirkoWyznania: xDDDD Jesteś z nią 6 lat i od 6 lat ona nie ma na ciebie ochoty. Na bank bolec/bolce na boku skoro ona jest 10/10 (uwzględniając wykopowe #!$%@? to pewnie max 5-6/10 z wyglądu, a ty 6/10)

Spełniaj grzecznie swoją role beciaku, stawiaj kolacje, płac za wynajem, samochód i nie podskakuj
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@moll: omg moll i jej rady.
Gosc pisze ze #!$%@? w lozku to ty mu radzisz swibtuszenie w ciagu dnia albo akcesoria kiedy laska NIE WYKAZUJE zainteresowania.
To bedzie cringe i tyle z tego wyjdzie.
Tu trzeba zmienic mentalnu laski o ile w ogole sie da, typ jej nie pociaga, ma #!$%@? hirmony albo zwyczajnie jej sie znudzil..
@ByczeqFernando: a przeczytałeś do końca, czy zatrzymałeś się na pierwszym akapicie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po radach "co można zrobić" padło pytanie czy było tak od zawsze, a jeśli nie to czy jego różowa badała hormony

Poleć na przyszłość doczytywać, zanim się doczepisz.

Miłego wieczoru!