Wpis z mikrobloga

@Fromsky: oczywiście że braknie im ludzi, bo zwiali choćby do nas zawczasu i mają w dupie co się dzieje na wschodzie. My się podniecamy tą wojna jakby nic innego nie istniało a statystyczny Ukrainiec u nas ma #!$%@? i ma nadzieję że go nie ściągną do walki.
@Fromsky:

:) już dawno nie widziałem żeby nawet o 1-2 lądowały w nocy... a w ciągu dnia było chyba z 4 czy 5 transportów

czyli nie wiele.bo np.

Ukraine is using 5,000 to 6,000 artillery rounds a day, according to Skibitsky.


i tu mówimy o samej amunicji artyleryjskiej. a co z innymi rodzajami broni itd.? Takie transporty samolotowe to mogą uzupełnić straty kałachów, manpads,nlaw itp. Ale gadanie "broni im nie zabraknie
@CukrowyWykop: hahahahahaha, weź sobie poczytaj sam na wikipedii ile może przetransportować taki C-5.

Już #!$%@? od faktu , że pewnie 2/3 transportów nie widać na Flightradar24, nie mówiąc o innych środkach transportów. Wszystkie poważne media militarne,są zgodne do tego że największy problem to ilość i czas na przeszkolenie ludzi,zwłaszcza do natowskiego sprzętu.
Z ciekawości, skąd wziąłeś swoją (nie)wiedzę na temat tego,że transporty samolotowe mogę jedynie uzupełnić straty kałachów,nlaw itd? Dawaj, douczę
hahahahahaha, weź sobie poczytaj sam na wikipedii ile może przetransportować taki C-5.


@mondrymiszcz: hahah weź sobie poczytaj ile dziennie się zuzywa uzbrojenia, leków, żywności itd. ahhaha wkopowi specjaliści z wikipedi. jak dla ciebie 90 ton towaru to dużo(w warunkach wojennych)to pokazuje jak oderwany jestes od rzeczywistości.

są zgodne do tego że największy problem to ilość i czas na przeszkolenie ludzi,zwłaszcza do natowskiego sprzętu.


czyli kurła przyznajesz ze bredzisz? NO bo sam
@CukrowyWykop: też lubię zawsze oglądać, jak Amerykanie droga lądowa transportują sprzęt do Europy

Co do reszty, nie będę marnował czasu, każdy ma Wikipedię,YouTube i google, może sam przeczytać i wyciągnąć wnioski. Zwłaszcza jeżeli umie przeczytać to co ktoś inny napisał,ze zrozumieniem. Zwłaszcza,że umknął Ci fragment o "innych środkach transportu". A ja nie mówiłem o abramsach,za to ty napisałeś że samolotami to się transportuje magazynki i kalachy.

też lubię zawsze oglądać, jak Amerykanie droga lądowa transportują sprzęt do Europy


@mondrymiszcz: cymbale czego nie zrozumiałeś w

Ciężki sprzęt w większych ilościach zazwyczaj transportuje się drogą morską/lądową

ale potężni znawcy wojny z wykopu wiedza lepiej.
masz tu cymbale

But military cargo ships and private merchant vessels both handle these kinds of missions. The Navy often reserves its own cargo ships and their government crews for large operations or emergencies, and