Wpis z mikrobloga

@RedveKoronny: 11 lat doświadczenia w dev na rynku here, zrobiłem setki rekrutacji, przewaliłem przez swoje ręce ze 2-3 tys.

Jak dla mnie jest ok - w sensie jak każde inne, to co potrzebuję znajduję na nim szybko, nigdy nie byłem człowiekiem od wyglądu.
@RedveKoronny:

zdjęcie po lewo od zamazanych na górze danych będzie git? Zrobić je jak do dowodu? Bo dziś czytałem narzekanie na młodsze roczniki (02 here ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) że robią sobie uśmiech na tle szarej ściany


zadnego #!$%@? zdjecia w CV programisty ludzie XDD

@OlekAleksander:

Z doświadczenia Ci powiem, że jak będziesz aplikował gdzieś z działem hr, to baby Ci to mogą odrzucać za
dać zdjęcie czy olać?


@RedveKoronny: miej litość dla odbiorcy :-)

Powiem szczerze, jak będę ciekawy tego co robisz to cię o to zapytam.
Jak będę ciekawy jak coś rozwiazałeś też cię zapytam.

Dla mnie z CV potrzeba:
- jak często zmieniasz robotę (ty jesteś świeżak)
- w jakiej domenie robiłeś (ty jesteś świeżak)
- jakie technologie ostatnio ogarniałeś i na jakim poziomie
- na jakim poziomie aktualna firma cię trzyma (ale
@RedveKoronny: Jeśli aplikujesz do pracy w PL to warto użyć czytelnego szablonu i dać zdjęcie. Nie dawaj zdjęcia jak szukasz czegoś w UK/US. Masz drobny błąd w sekcji About Me ( i zamiast I) i możesz delikatnie spróbować przerobić drugie zdanie - troszkę nienaturalnie brzmi.
@krunky: @kobrys13: @cppguy: @nophp: @Malkof: @Monifufka: @OlekAleksander: @boguslaw_licencyjny: @Saly: @zwei: @moll: @wykopowy-znawca-expert:
Tak wygląda obecna wersja. Próbowałem tych szablonów, ale są jak dla mnie kompletnie nieczytelne (+ mam długie imie i nazwisko, oraz maila, więc się kompletnie formatowanie #!$%@? XD)
Ujdzie? Ze zdjęciem się wacham, więc narazie nie ma, ale nie powinno być problemu je dodać w przyszłości
R.....y - @krunky: @kobrys13: @cppguy: @nophp: @Malkof: @Monifufka: @OlekAleksander: ...

źródło: comment_1659609010EJxMneLBevnD6jEWA3lzdb.jpg

Pobierz
@RedveKoronny:

propsy za TeX / LaTeX, proponowałbym podrasować trochę githuba bo wygląda aktualnie jak pusty - jakieś "about" w przypiętych repo powinno zrobić robotę i ułatwić czytelnikowi odnalezienie się w tym co tam jest

w CV może warto byłoby dopisać we wstępie czego szukasz (np. że wolisz matematyczne / algorytmiczne wyzwania niż rzeźbienie frontendu) - może kogoś zniechęci, ale jeśli z drugiej strony komuś to podpasuje to łatwiej będzie o jakąś
@RedveKoronny: Też mam długie imię i nazwisko, razem 20 znaków i używam go w mailu i w adresie do portfolio, faktycznie trochę się męczyłem, żeby to dobrze sformatować :D. Co do cv całkiem czytelnie, tylko dalej nie masz przecinka między "skateboarding" a "got to gym" i rozważyłbym "skateboard" zamiast "do skateboarding".