Wpis z mikrobloga

Od czasu do czasu sypiam w hotelu, gdzie zejście na śniadanie równa się z torturą i wyczerpaniem psychicznym. Chodzi o DZIECI, człowiek wstaje, chciałby w ciszy zjeść sobie śniadanie i wypić herbatę ale nie!
Przecież dzieci nie da się upilnować, biegają, drą ryjce, płaczą, piszczą i tak dalej... Najgorsze są matki, które potrafią tylko krzyczeć przez całą salę na te dzieci i nic więcej. Najlepsza jest jedna, która ma ich trójkę poniżej 5rż i jest w zaawansowanej ciąży, ma kompletnie #!$%@? w swoje potomstwo, ale hej co z tego? Zróbmy więcej!!
No więc właśnie wróciłam ze śniadania, łeb mnie boli, nerw nadszarpnięty z samego rana, a w głowie kotłuje się tylko jedno słowo określające tych ludzi "zwierzęta".

#feels #dzieci #childfree #zalesie #madki #madka
  • 347
Tylko opka chce podziały wprowadzić w przestrzeni publicznej. Jedzie do hotelu dla wszystkich i boldupi o innych (malych) ludzi.


@ciemnienie: mały człowiek to wada rozwojowa (karzeł, liliput). Dziecko to dziecko i wiadomo, że często jest źródłem hałasu i chaosu. OPka jedzie do takiego hotelu jaki w danym miejscu jest dostępny, a spodziewam się, że hotele adults only nie są wszędzie powszechne, tym bardziej (jeszcze) w Polsce.

Co by niby było złego
@ciemnienie: jedyny limit jaki jest to 18 lat, ponizej ktorego odpowiedizalni sa rodzice. Tak wiec ja moge w tym hotelu strzelac do ciebie woda z pistoletu wodnego za ktory jestem odpowiedzialny, tak jak ty za swoje purchlaki i skoro ich nie ogarniasz wiec i to ci nie bedzie przeszkadzac.
@MallaCzarna: nie wykupuj śniadania jak masz takie problemy, spacer do biedry czy innego paśnika - tam kup sobie produkty na śniadanie i zjedz sobie spokojnie w pokoju. Polecam też spacer do psychiatry.
No więc właśnie wróciłam ze śniadania, łeb mnie boli, nerw nadszarpnięty z samego rana, a w głowie kotłuje się tylko jedno słowo określające tych ludzi "zwierzęta".


@MallaCzarna: to teraz dla odprezenia proponuje wizyte w muzeum :D
@szpongiel: mały człowiek, to człowiek - tak jak ty. Dziecko nie jest odrębnym gatunkiem i przysługują mu prawa człowieka.

To niech opka ma żal do wlasciela hotelu, że przyjmuję wszystkich. Albo korzysta z tych dla dorosłych. Nie wiem dlaczego za reguły wolnego rynku, mają odpowiadać rodziny.

Po rodzicach krzywe spojrzenia raczej spływają jak po kaczce, jeśli ogarniają akurat bombla w emocjonalnej zapaści. Jeśli wogole takowe są, bijak mówiłam, nie spotkałam się