Wpis z mikrobloga

Od czasu do czasu sypiam w hotelu, gdzie zejście na śniadanie równa się z torturą i wyczerpaniem psychicznym. Chodzi o DZIECI, człowiek wstaje, chciałby w ciszy zjeść sobie śniadanie i wypić herbatę ale nie!
Przecież dzieci nie da się upilnować, biegają, drą ryjce, płaczą, piszczą i tak dalej... Najgorsze są matki, które potrafią tylko krzyczeć przez całą salę na te dzieci i nic więcej. Najlepsza jest jedna, która ma ich trójkę poniżej 5rż i jest w zaawansowanej ciąży, ma kompletnie #!$%@? w swoje potomstwo, ale hej co z tego? Zróbmy więcej!!
No więc właśnie wróciłam ze śniadania, łeb mnie boli, nerw nadszarpnięty z samego rana, a w głowie kotłuje się tylko jedno słowo określające tych ludzi "zwierzęta".

#feels #dzieci #childfree #zalesie #madki #madka
  • 347
  • Odpowiedz
@ciemnienie: Nie przejmuj się to tylko #antynatalizm. Ludzie wolności, którzy będą za wszelką cenę pokazywać Ci jak źle zrobiłeś, że masz dzieci a jakie oni mają zajebiste życie, bo ich nie mają. Na końcu znowu powtórzą, że oni są za wolnością i nic ci do tego, że nie mają dzieci. xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
A jeszcze bardziej śmieszą mnie argumenty psiarzy xD którzy myślą że dziecko można wytresować xD


@diler_biedy: To się nazywa wychowanie. Chociaż niektóre psy są dużo bardziej inteligentne od dzieci w pewnym wieku.
  • Odpowiedz
@Neko-chan51: zdarzali mi się zwracać uwagę ludziom tego typu ale kończy się dodatkowymi pretensjami, że mam się nie wpieprzać w wychowanie jej dziecka¯_(ツ)_/¯(raczej jego brak)


@MallaCzarna: To odpowiadasz: "To wychowuj je tak, zeby mi sie nie wpieprzalo w sniadanie".
Ja za dziecka raz dostalem napadu histerii w autobusie. Na pierwszym przystanku mama mnie wyciagla za kurte, #!$%@? jak bura suke, a reszte drogi musielismy isc z buta. Podzialalo
  • Odpowiedz
@MallaCzarna: Jak czytam niektóre komentarze to zastanawiam się jak to jest- cześć ludzi chowa (bo to nawet nie jest wychowanie) swoje małpki na głośne buractwo, by po chwili gadać jakieś śmieci o „modzie na nielubienie dzieci” xD jak ludzie mają podchodzić z sympatiom do czegoś, co ich zwyczajnie wkur**ia? XD ja jestem tego samego zdania co Ty, nie rozumiem dlaczego darcie guwniaka musi być moim problemem, skoro celowo się na
  • Odpowiedz
mały człowiek, to człowiek - tak jak ty. Dziecko nie jest odrębnym gatunkiem i przysługują mu prawa człowieka.

@ciemnienie: no popatrz, nie wiedziałem, że darcie ryja i robienie #!$%@? jest teraz prawem człowieka.
Co więcej, dorosłego za takie coś by wyproszono. To jak to jest, taki sam, czy jednak inny?

To niech opka ma żal do wlasciela hotelu, że przyjmuję wszystkich.
  • Odpowiedz
Dziecko nie jest odrębnym gatunkiem i przysługują mu prawa człowieka


@ciemnienie:

W takim samym zakresie jak dorosłym przysługują prawa. Krzyk i hałas w miejscu publicznym są nieakceptowalne. Zwłaszcza jeśli naruszają czyjąś strefę komfortu. Tak, jak Ty zapewne nie życzysz sobie żeby ktoś na Ciebie bez powodu krzyczał tak ktoś nie życzy sobie, żeby Twoje dziecko krzyczało na
  • Odpowiedz
@MallaCzarna:

Oczekuje, że jeśli rodzic zabiera dziecko do miejsca w którym się je to będzie ono siedzieć i jeść.

rodzice też tego oczekują, ale gówniaki akurat mają inne zdanie na ten temat

niebieski pracuje w delegacjach i zabiera mnie ze sobą.

Jeździsz za frajer i jeszcze narzekasz xD typowa roszczeniowa p0lka
  • Odpowiedz